İyi akşamlar değerli forum sakinleri , (hikayeyi okumadan direk soruya gelmek için son satırı okuyunuz)

Şimdi gönül isterdiki herşeyin iyisinden alalım kullanalım ama olmayınca olmuyor , ne zamandır kafamda , canımda çekiyor bu işlerle uğraşmayı zamanında oyun videoları falan fişman hevesimizi aldık artık biraz daha eğlenceli ve ciddi işler yapmak istiyorum internet sitemle ortak olarak yürüteceğim bir vlog kanalım olucak (kişisel blog + vlog kanalı) internet sitesi bir şekilde halledildi iyi kötü bir sitemiz var ama youtubeye girdimmi tam girmek istiyorum elimde bir kamera var praktika marka kaç aydır satılmadı :D işimi görümüyor kocaman kamera daha küçük birşeyler lazım aksiyon kamerası tarzı yada vlog kamerası adı altında satılan milyarlık kameralardan ama para yok.

Şimdi telefonlada bu iş biryere kadar yürüyomuş ama mağlum telefon GM Discovery kamerası tırt ve baya eskidi değiştiricem alıcağım telefonu youtube içinde kullanıcam yani video çekmek için ikinci el duruma göre 0 ıphone 5s alıcam ama çok kararsız kaldım LG G4 falanmı alsam diye ben karşılaştırdım sonuçlar LG G4 gösteriyor ama ıphoneyle yürümezmiki birde size sorayım dedim