Merhaba arkadaşlar. Benim blogger üzerinden bir blogum var ve her gün düzenli olarak içerik giriyorum. Twitter üzerinden hastagler ile girdiğim içeriklerin bağlantıları ve içeriğin başlığı ile bu hastahler ile paylaşıyorum. Her içeriğin bağlantısının altına da birkaç tane hastagi ekliyorum. Bu sayede hastag ile ard arda bağlantıyı 5 10 kez paylaştığım da gösterim sayısı bir anda 30 40 artıyor. Aynı zamanda bir süre sonra yine gösterim sayısı az da olsa artmaya devam ediyor. Ek olarak konu başlığını ilginç bulan kişilerden bazıları da bağlantıya tıklayıp blogumu ziyaret ediyor. İçerik bağlantısının sayısını ne kadar çok paylaşırsam da o kadar çok gösterim sayısı elde ediyorum. Bu noktada merak ettiğim bir kaç şey var. İlk olarak bu bağlantımı yani içeriğimin linkini burada paylaşmam spama girer mi? Bu yaptığımın bir zararı olur mu? Aynı zamanda da tam tersi olarak bu blogum için yararlı olur mu? Mesela indeks hızını arttırmak gibi. Bu konudaki görüşlerinizi merak ediyorum Şimdiden teşekkürler.