wmaraci reklam

Neden kabul olmuyor sorun nedir

13 Mesajlar 1.746 Okunma
smmexpress

DiesBan DiesBan AndoRsiNe Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 24 / 54
  • Ticaret 0, (%0)
Aşağıda sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştirmenize ve AdSense ölçütlerine uymanıza yardımcı olacak bazı öneriler verilmiştir:

• Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.

• Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.

• Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.

bıktım bu adsenseden ya

wmaraci
reklam

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
otomatik mesaj hocam bu sitenizin hitini söylermisiniz günlük

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/

• Üyelik 02.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 24 / 54
  • Ticaret 0, (%0)
250-500 arasında değişiyor.İçeriklere link koyuyorum kolay gezinme .Kendim yazıyorum haberleri.Hile hurda yok tıklamada.Bu arada otomatik mesaj nedir.
Ayrıyetten tekrar kabul etmeleri için istek yolladım :D

TeyzenTevfik TeyzenTevfik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 38 / 39
  • Ticaret 8, (%88)
Öncelikle bakın kesinlikle bunun hitle bir ilgisi yok. 2 aydır üst üste 3-5 hitli sitelere adsense hesabı aldım. Gözlemlediklerim kısaca şunlar Tema çok önemli mutlaka responsive olmalı. Boş bırakılan herhangi bir link olmamalı, gizlilik politikası ve iletişim sayfası düzgün olmalı. İletişim sayfasında form olmasına gerek yok bu arada mail adresleri site sahibi isim soyisim gibi bilgiler... 25 ten az makale olmamalı. Benim en kötü makaleler 150 kelime en fazla da 200 kelimedir. Her bağlantının doğru olması (Facebook, twitter, instagram gibi) Biryerde okumuştum başvurulan mail adresinde gerçek bi fotoğraf olsun, google+ sayfanız olsun diye (gerçek payı var yok bilmiyorum) en fazla 2 dakikanızı alıyor. hiçbir yazının görseli aynı olmasın.
Bu bahsettiklerimden 1 fazlasını yapmadım 2 ay üst üste hesaplar onaylandı.

wmaraci
wmaraci

KeyfiPaylasim KeyfiPaylasim 53 Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 12 / 46
  • Ticaret 0, (%0)
Valla hocam onaylandıktan sonra bile aynı yazıyı gönderebiliyor. (bkz : https://wmaraci.com/forum/google-adsense/onaylandi-sonra-red-edildi-mantigim-almiyor-351491.html)

Hesabım sürekli reddediliyordu dün onaylandı bu gün yine reddedildi :D

ReCo ReCo www.recepbaglar.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad R** B**
  • Mesajlar 791
  • Beğeniler 22 / 98
  • Ticaret 9, (%100)
Adsense olayı tam bir komedi haline dönüştü. Sürekli deneyin. Adsense almış siteleri gezin. Gözlemler yapın. Ona göre bir sonraki başvurunuz için sitenizi şekillendirin.

mzlmgnhn mzlmgnhn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 69 / 40
  • Ticaret 5, (%100)

TeyzenTevfik adlı üyeden alıntı

Öncelikle bakın kesinlikle bunun hitle bir ilgisi yok. 2 aydır üst üste 3-5 hitli sitelere adsense hesabı aldım. Gözlemlediklerim kısaca şunlar Tema çok önemli mutlaka responsive olmalı. Boş bırakılan herhangi bir link olmamalı, gizlilik politikası ve iletişim sayfası düzgün olmalı. İletişim sayfasında form olmasına gerek yok bu arada mail adresleri site sahibi isim soyisim gibi bilgiler... 25 ten az makale olmamalı. Benim en kötü makaleler 150 kelime en fazla da 200 kelimedir. Her bağlantının doğru olması (Facebook, twitter, instagram gibi) Biryerde okumuştum başvurulan mail adresinde gerçek bi fotoğraf olsun, google+ sayfanız olsun diye (gerçek payı var yok bilmiyorum) en fazla 2 dakikanızı alıyor. hiçbir yazının görseli aynı olmasın.

Tema konusunda dediğini biraz açar mısın?

• Üyelik 02.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 24 / 54
  • Ticaret 0, (%0)

TeyzenTevfik adlı üyeden alıntı

Google artıda gerçek fotoğraf olsun responsive olsun 25 makale hepsi var kendim yazıyorum anlamadım.
Acaba mesela ben telefondaki haberi kendim söyle yazıyorum millette öyle düşünüyor ve oyle yazıor sonra kopya içerik diye mi sayılıyor acaba.Çünkü sitedekileri hep kendim yazdım haberleri.

TeyzenTevfik TeyzenTevfik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 38 / 39
  • Ticaret 8, (%88)

mzlmgnhn adlı üyeden alıntı

Tema konusunda dediğini biraz açar mısın?

karmaşık olmayan temalardan kastım, her tarafında fotoğraf vs olmayan. Bazı temalarda her tarafta fotoğraf vs bulunuyor. Sade tasarımlar daha fazla işe yarıyor.

Ek Olarak:

DiesBan adlı üyeden alıntı

Google artıda gerçek fotoğraf olsun responsive olsun 25 makale hepsi var kendim yazıyorum anlamadım.
Acaba mesela ben telefondaki haberi kendim söyle yazıyorum millette öyle düşünüyor ve oyle yazıor sonra kopya içerik diye mi sayılıyor acaba.Çünkü sitedekileri hep kendim yazdım haberleri.

PM gönderdim.
DiesBan

kişi bu mesajı beğendi.

Barun Barun 1910 Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Radyasyon
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1639
  • Beğeniler 157 / 233
  • Ticaret 8, (%100)
Hocam tema önemli ve özgün içerik de şart

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al