TeyzenTevfik adlı üyeden alıntı

Öncelikle bakın kesinlikle bunun hitle bir ilgisi yok. 2 aydır üst üste 3-5 hitli sitelere adsense hesabı aldım. Gözlemlediklerim kısaca şunlar Tema çok önemli mutlaka responsive olmalı. Boş bırakılan herhangi bir link olmamalı, gizlilik politikası ve iletişim sayfası düzgün olmalı. İletişim sayfasında form olmasına gerek yok bu arada mail adresleri site sahibi isim soyisim gibi bilgiler... 25 ten az makale olmamalı. Benim en kötü makaleler 150 kelime en fazla da 200 kelimedir. Her bağlantının doğru olması (Facebook, twitter, instagram gibi) Biryerde okumuştum başvurulan mail adresinde gerçek bi fotoğraf olsun, google+ sayfanız olsun diye (gerçek payı var yok bilmiyorum) en fazla 2 dakikanızı alıyor. hiçbir yazının görseli aynı olmasın.
Bu bahsettiklerimden 1 fazlasını yapmadım 2 ay üst üste hesaplar onaylandı.

Google artıda gerçek fotoğraf olsun responsive olsun 25 makale hepsi var kendim yazıyorum anlamadım.
Acaba mesela ben telefondaki haberi kendim söyle yazıyorum millette öyle düşünüyor ve oyle yazıor sonra kopya içerik diye mi sayılıyor acaba.Çünkü sitedekileri hep kendim yazdım haberleri.