EmirhanErgül adlı üyeden alıntı

Wmaracı direk olaya el atabilir.

Örnek verecek olursam WMPARA diye bir olay getirebilirseniz güzel bir şey olabilir direk siteye banka hesabıyla bakiye yükleme gibisinden. 25TL üzeri alış verişlerde 2-3 lira kesim yaparsanız kimse bir şey demez demesi saçma olur zaten.

Demesi saçma mı olur dediniz pardon ? Ben Ziraat kullanıyorum tlf bankacılığı 10.000 tl kadar 21 Kuruş alıyor ibanı verip gönderrmem tlf ile 1.5 dakika ziraat bankası eft 2 havale 1 tl eğer internet olursa eğer mobil uygulama ücretsiz ki bir çok banka bu şekilde çalışıyor ve siz diyorsunuz ki
25 tl de 2-3 lira kesilsin diyorsunuz tahmini %9 ile &12 gibi bir rakam yapıar sanırım peki burada haftalık 200 tl satış yapan adam ne yapacak 200 tlye 24 tl para

O zaman sorunlar çıkar 50 tl iş yaptım ee wm aracı kesti bnm kazanç düştü o zamna şunu derim 50 + 6 tl wm aracı kesinti ücrerti benim ticaretimi etkiler onun yerine herkes eft jhavale yapsın.

Ayrıca bu forumda herkes 25 tl yapmıyor kaldı ki mobil vb bankacılıklarda 25 tl 2-3 kesinti görmedim ve siz buna çıkmış demeşsiniz gibi DEMESİ SAÇMA OLUR el insaf kardeş