2016 lys

14 Mesajlar 1.384 Okunma
smmexpress

reload58 reload58 Çaylak Mühendis E-Mail Onaysız
  • Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)
LYS sınavının kolay olacağını düşünmeyin. Çok zor olacağını da beklemeyin. LYS sınavı düzeyini koruyan, ne kolay nede çok zor soruları kapsayan bir sınavdır. İlla ki kasıntı soruları olacak derece yapmak isteyenler için fakat günlük 2-3 saat verimli çalışan biri rahatlıkla +30 net yapabilir. İlk sınavımda 11 doğru 15 yanlış yapmıştım LYS'de ve bana çok zor gelmişti. Fakat tekrar hazırlandığımda güzel bir çalışma ile netlerim 35e çıktı :) Zorluk seviyesi senin bilgine ve çalışmana göre değişir. Derece yapmak gibi bir amaç yoksa dediğim gibi günlük 2 saat lys matematik çalış hazırlık evresinde, rahatlıkla güzel sonuçlara ulaşırsın. Bu sınavda aynı şekilde olacaktır. Az çalışan sallayacak soruların bi kısmını boş kalmaması için, orta düzey çalışanlar bildiklerimi yapacağım diyecek, derece yapacak olanlar ise 60 dakika da sınavı bitirip 15 dakika da yapamadıklarıma bakmam lazım diyecek. Yani her öğrencinin sınavda amacı ve görüşü farklı.

Sınavında başarılar dilerim :)

wmaraci
reklam

kadikoy34php kadikoy34php Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web programcılıği
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 327
  • Beğeniler 31 / 43
  • Ticaret 2, (%100)
reload58 çok doğru diyorsunuz hocam teşekkürler :)

onur33 onur33 https://onurr.org Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 829
  • Beğeniler 106 / 155
  • Ticaret 18, (%100)

tayfun29 adlı üyeden alıntı

onur33 Yazdıklarınızda bir mantık hatası var.Eğer sinav zorsa siz az çalışıp 2 soru yapiyorsaniz ve ben cok calisip 4 soru yapiyorsam sinav kolay olduğunda siz 4 yapsanizda cok çalışan 8 yapar.Yani sınav kolay olunca herkese kolay oluyor sadece size değil.Haliyle üniversiteye yine çok çalışıp yapanlar kayıt olacaktır çünkü puanlar direkt artacaktır.

Hocam mantık hatası yok size şöyle açıklıyım. Övünmek gibi söylemiyorum lütfen kimse yanlış anlamasın. sıralamam 32k küsür ygs 1 de. İdeallerim için bir sene kalıp, iki kat özverili çalışıp bir sene daha kaldım. (geçen seneki lys sıralamam 33k). bu sene yemin ederim ilk 10 k ya girebilecek derecede çok çalıştım türkiye geneli sınavlarda 2k civarı oluyordum (töder, özdebir). Ama ygs ye girdim günümde değildim olmadı 32k oldum. Kolay sınavın dez avantajı şudur. Bilenle bilmeyen aynı kolay soruyu okur. bilenin küçük dikkatsizliği soru kaybettirir. Seçiçi sorularda tabiki bilen yapar bilmeyen yapamaz. Ama iki sorunun da getirisi aynıdır. Böylece yığılmalar meydana geliyor işte. Ve deneme sınavlarında geçtiğim arkadaşların çoğu ilk 10k da. Arkadaşlarım için çok sevinsem de hakkımı alamamam insana koyuyor. Zor sınav her zaman iyidir, seçicidir hiç unutmayın

Kişisel Blog: www.onurr.org

hsynnr hsynnr SEO Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 890
  • Beğeniler 350 / 216
  • Ticaret 64, (%100)
Ben gidim bitti sayılır çok şükür seçimlerine dikkat et derim ben ayrıca gideceğin yeri araştır eğer ilşk kez giriyorsan zevkine 5 yıl kadar girdim :D

SEO 
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al