hsynnr adlı üyeden alıntı

Demesi saçma mı olur dediniz pardon ? Ben Ziraat kullanıyorum tlf bankacılığı 10.000 tl kadar 21 Kuruş alıyor ibanı verip gönderrmem tlf ile 1.5 dakika ziraat bankası eft 2 havale 1 tl eğer internet olursa eğer mobil uygulama ücretsiz ki bir çok banka bu şekilde çalışıyor ve siz diyorsunuz ki
25 tl de 2-3 lira kesilsin diyorsunuz tahmini %9 ile &12 gibi bir rakam yapıar sanırım peki burada haftalık 200 tl satış yapan adam ne yapacak 200 tlye 24 tl para

O zaman sorunlar çıkar 50 tl iş yaptım ee wm aracı kesti bnm kazanç düştü o zamna şunu derim 50 + 6 tl wm aracı kesinti ücrerti benim ticaretimi etkiler onun yerine herkes eft jhavale yapsın.

Ayrıca bu forumda herkes 25 tl yapmıyor kaldı ki mobil vb bankacılıklarda 25 tl 2-3 kesinti görmedim ve siz buna çıkmış demeşsiniz gibi DEMESİ SAÇMA OLUR el insaf kardeş

Fikirde veremiyoruz artık arkadaş. Kardeşim git yap o zaman sen Havalemi EFT mi ne yapacaksan. Örnek olarak vermişim burada ben o 2-3TL'yi öyle kafanı yorup detaylı hesap yapmana gerek yok.