Herkese merhabalar. İŞ ALIMI TEKRARDAN AÇIKTIR.

5 yıldır Google News üzerine editörlük yapıyorum & özgün haber giriyorum. Bir çok sitede çalıştım.

Ücretler aşağıdaki gibidir.

*Gün içerisinde 25 habere kadar giriş sağlayabilirim. Haber kelime sayıları 200+'dır.

*C/P işlerinizi yapabilirim.

*Bu fiyat dahilinde dilerseniz görsel özgünleştirmesi yapılır. Photoshop kullanılır. (Ayrı ücret gerekmez. Manşette kullanılacak haberler için 1-2 tane örnek gönderirim ortak karara varılıp manşet haberleri için o görseli kullanabiliriz. Manşet dışı haberler için logo ekleyerek özgünleştirme yaparım.)

*Geçimimi bununla sağladığım için çalıştığım site benim için önemli. İsterseniz belirli saat aralığında, isterseniz gün içerisine yayılmış olarak sitenizle her türlü ilgilenebilirim. Bu zamana kadar bir çok sitede uzun soluklu çalışmalar yaptım, iddia ediyorum haber girişlerinden memnun kalmayan görmedim :)

*News kayıt konusundada yardımcı olabilirim.

*Haftanınn 6 günü kesintisiz çalışma yapılır. Elektrik gitti, internetim koptu, sular kesikti bahaneleri ile karşılaşmayacağınızı garanti ediyorum. İsteyen insan bir şekilde işini aksatmadan yapar kanaatindeyim. Anlaşılması taktirde 7 günde çalışabilirim.

[SIZE="4"]*Örnek bir haber ve manşet resmi isteyen arkadaşlar pm atabilir.

NOT: Multi Konudur.

[/SIZE]