Dorebar adlı üyeden alıntı

Abi teşekkür ederim. Güzel dileklerin beni çok mutlu etti. İnan bana bu gibi destekleyici yorumları okuyarak bile tek başıma başarabilirim. Şunu biliyorum ki projemi beğenmeyen kişiler, tek başına değil 100 kişi de olsalar, bu projeyi hayata bile sokamayacak kişiler. Gerçekten ben bu projeme güveniyor ve ilk gün ki heyecanımı halen koruyorum. Evet tek başına da olsa bir grup ile de olsa çok ama çok ciddi bütçe gerektiren bir iş olduğu için lokal olarak ilerliyor, kategorilerine göre makaleler yazıyorum, yazdırıyorum parça parça da olsa masaüstümde ilerliyorum. Mesleğime gelecek olursak, lise mezunu biriyim. Ne ders bilirim ne başka bir şey. Bilgisayarda da öyle muazzam yeteneklerim yok 10 parmak hızlı yazmak dışında. Sadece detaycı ve mükemmeliyetçi biriyim. Giriştiğim bir işte iğne deliği kadar içime sinmeyen bir şeye rastlarsam yaptığım işi komple silip süpürecek kadar da cesurum. Verdiğin örneğe gelirsem, onedio konsepti, sürekli ama sürekli ilgi gerektiren, yeni içeriklerin bulunup siteye girilmesini gerektiren ve gündemin takip edilmesini gerektiren bir iş. Yani benim projemin tam tersi. Benim projem arşiv niteliğinde bir internet portalı. Bilgiler sitede yer edindikten sonra sadece beslenecek, atıyorum şarkı sözleri kategorisi için zaten milyonlarca albüm ve şarkı sözü var. Yenileri girildikçe eklenecek. Bu örneğe benzer bir kaç kategori de ancak böyle ilerleyecek. Tekrardan teşekkür ediyorum motivasyon vermiş olduğunuz için. İsterseniz tanışabiliriz, cep telefonu kullanmıyorum fakat skype üzerinde sürekli çevrim içiyim.

Sizi takip edebilmek adına arkadaş olarak ekledim. Skyp kullanmıyorum. Ben İstanbulda yaşıyorum. Bizde bir arkadaşımla Kadınlar alanında bir siteyi işletiyoruz. Bizimde oldukça farklı bir tarzımız var buradan her şeyi yazamıyoruz. Böyle idealist insanlarla oturup konuşmak büyük zevk olurdu aslında.