wmaraci reklam
lidertakipci

Turknet mi Superonline mi?

18 Mesajlar 5.727 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

islamAydinn islamAydinn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek AdSense
  • Konum Batman
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 506
  • Beğeniler 36 / 86
  • Ticaret 58, (%100)
Merhaba arkadaşlar dsmart tahatütümüz bitti yeni bi internete geçmek istiyoruz kafam biraz karıştı yardımcı olabilirseniz sevinirim..

Kaldığım yer batman merkez
Dün superonline ile görüştüm kaldığım yer 16 mbps kadar hizmet veriyormuş..

Şu 2 paket arasında karamsar kaldım. Hangi firma iyi? siz daha önce hangisi ile çalıştınız internet hızları nasıl? ilerde bi sorun yaşar mıyım? Bu sorular hakkında bilgi ve tecrübesi olan arkadaşlar paylaşırsalar sevinirim..

Superonline: Şimdi 25 Mbps Limitsiz 75 GB AKK Limitsiz Fiber İnternet 6 Ay Boyunca 50 Mbps! Üstelik ayda sadece 59,90 TL'ye!

TurkNet: TAAHHÜTSÜZ Özgür İletişim 150 GB Yüksek AKN'li 16 Mbps'e kadar Sınırsız İnternet Evden Her yöne 1000 dk konuşma Ayda 59,99 tl

wmaraci
reklam

makyak476 makyak476 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 1 / 22
  • Ticaret 3, (%100)
türknet galiba yeni bir firma. Bence altyapısı çokta sağlam değildir. Süperonline derim ben.
islamAydinn

kişi bu mesajı beğendi.

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Fiber alt yapiniz varsa superonline, ki turk ******* yok diyorsa yuksek ihtimal yoktur; mecburen turk.net.
Alt yapı için ikisiyle de gorusun, bu fiyat araliginda en yuksek hiz hangisi veriyorsa alın geçin, zaten tekelde 4 firma var hemen hemen, 10 dakikada sorunu yanıtlarsınız.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

UmutDulgar UmutDulgar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad U** D**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 17 / 23
  • Ticaret 13, (%92)
süperonline tavsiye etmiyorum çok fazla sorun yaşadım. Fakat bir o kadar da türknet kullanmadım. Taahhütsüz olanı seç derim sorun yaşarsan kapattırırsın en azından.

wmaraci
wmaraci

Cemorg Cemorg Php Developer Bronz Üye
  • Üyelik 01.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Programcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 54 / 124
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam uydunet,*****, dsmart, vodafone net ve hatta aveanın jet modemine kadar kullandım, Superonline kadar iyisini görmedim. A.k.k girene kadar on numara internet ancak A.k.k girdikten sonra da kanser. Ayda yılda bir kesilir ama onun dışında da bi sıkıntısı yok.

CezaLet CezaLet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Dil Öğrencisi
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 1268
  • Beğeniler 418 / 276
  • Ticaret 15, (%100)
Super online bana şu an 13-14 mbps sağlıyor. *****te iken 8-9 idi. Fakat o zaman eski modem kullanıyordum onun etkisi olabilir.

Her halükarda superonline derim tabii ki yine de. Yani o varken *****e ihtiyaç zaten duyulmaz.

Fakat *****in son dönemde yaptığı yenilik ve ataklar göz ardı edilemez.

Öyle böyle. Şöyle şöyle.

TheThanatos TheThanatos Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Belirtilmedi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 842
  • Beğeniler 55 / 171
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam Turkneti 1 ay deneyin taahhüt yokmul zaten olmadı değiştirirsiniz 16 megabite kadar destekliyormuş olmadı başka firmaları denersin.

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Süperonline diye önerebilirim. TürkNet ile daha evvel ofis içerisinde bir kullanım sağladık ancak müşteri memnuniyetsizliği hat safada olan bir firma idi.

islamAydinn islamAydinn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek AdSense
  • Konum Batman
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 506
  • Beğeniler 36 / 86
  • Ticaret 58, (%100)

makyak476 adlı üyeden alıntı

türknet galiba yeni bir firma. Bence altyapısı çokta sağlam değildir. Süperonline derim ben.

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Fiber alt yapiniz varsa superonline, ki turk ******* yok diyorsa yuksek ihtimal yoktur; mecburen turk.net.
Alt yapı için ikisiyle de gorusun, bu fiyat araliginda en yuksek hiz hangisi veriyorsa alın geçin, zaten tekelde 4 firma var hemen hemen, 10 dakikada sorunu yanıtlarsınız.

FirstGrafik adlı üyeden alıntı

süperonline tavsiye etmiyorum çok fazla sorun yaşadım. Fakat bir o kadar da türknet kullanmadım. Taahhütsüz olanı seç derim sorun yaşarsan kapattırırsın en azından.

minkaju19 adlı üyeden alıntı

Hocam uydunet,*****, dsmart, vodafone net ve hatta aveanın jet modemine kadar kullandım, Superonline kadar iyisini görmedim. A.k.k girene kadar on numara internet ancak A.k.k girdikten sonra da kanser. Ayda yılda bir kesilir ama onun dışında da bi sıkıntısı yok.

CezaLet adlı üyeden alıntı

Super online bana şu an 13-14 mbps sağlıyor. *****te iken 8-9 idi. Fakat o zaman eski modem kullanıyordum onun etkisi olabilir.

Her halükarda superonline derim tabii ki yine de. Yani o varken *****e ihtiyaç zaten duyulmaz.

Fakat *****in son dönemde yaptığı yenilik ve ataklar göz ardı edilemez.

Heuristic adlı üyeden alıntı

Süperonline diye önerebilirim. TürkNet ile daha evvel ofis içerisinde bir kullanım sağladık ancak müşteri memnuniyetsizliği hat safada olan bir firma idi.

TheThanatos adlı üyeden alıntı

Hocam Turkneti 1 ay deneyin taahhüt yokmul zaten olmadı değiştirirsiniz 16 megabite kadar destekliyormuş olmadı başka firmaları denersin.

Hepinize teşekkürler arkadaşlar superonline vdsl paketinden bana uygun olan paketi seçip açtım. 3 Güne kadar gelip kurulumu yapcaklarmış..
CezaLet

kişi bu mesajı beğendi.

hopdi hopdi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Televizyon ve Yayıncılık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 269 / 132
  • Ticaret 2, (%100)
Benim de ***** tahaatüm bitmez üzere. biter bitmez de değiştireceğim. şu an Türknet gündemimde. bence 150 gb akn işimi görür. zaten 50 gb bile yetiyor.

✂------------------------
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al