Öncelikle bir mağazacı olarak bende cevap vermek istedim. Herkesin tarzı farklı olabilir. Babanne ayakkabısı yakıştırması genç bir kız için normal görünebiliyor :) Evet onu giyebilecek genç bir hanım bulmak zor daha çok orta yaşlı ve üstü (40-90 yaş arası) bir bayanın giyebilceği bir ayakkabı gibi görünüyor :) Onun dışında verdiğiniz linklerdeki Bu Model gayet de genç kızların çok sevebileceği topuklu ayakkabıdan nefretlik gelen hanımların ve erkekLERİNİN çok tercih ettiği bir modeldir düz basic herzaman tercih edilir ve ben çok yakıştırırım giyinmesini bilene bu ayakkabıyı. Dediğim gibi düz basic modeller herzaman tercih ediliyor. Diğer desenli modeller ise daha az kitleye hitab ediyor ama yinede satılıyor. Sahsen verdiğim linkdeki ayakkabıyı ben bile kız arkadaşıma almayı düşündüm :) Diğer konudada fikir vermeye gelince e-ticaret uzun ve uğraş vermen gereken bir mesele. Hanımlar daha çok düz mantıkla ilerliyor ucuz ve kolay yolu tercih ediyorlar :) İnstagram üzerinden satış bayanlar için en ideali diye düşünüyorum Başarılar dilerim