10 gün boyunca görüşmeler yaptık her gün programın her şeyini defalarca sormasına rağmen tek tek anlattım. Programın farkını anlayamamasını normal buluyorum çünkü arayüzü aynı. Ekstralarını söyledim. Buradan da yazayım; spam engellendi ve çoğul hit gönderimi kesinlikle yapmıyor. Dakikada 1k hit gönderme şansı var bunu ipts ile yapmanız mümkün değildir. Ama bu kişi sadece görüntüsüne bakarak böyle bir yargılama yapıyor. Konumun içeriğinde de ipts nin sunucunu kullandığımızı anlattım. Satışını yaptığım tıklama sistemini vermemi ve bu sayese ödeşmemizi istedi. Programda indirim yaptığım halde bunu söyledi. Ayrıca paranın sıkıntı olmadığını 50 değil 500 bile gönderebileceğini söyledi ki satışını yaptığım şeyin ederinin kafi olduğunu dile getirdim. Ben bir hizmet sunuyorum ve her gün bana bu tarz mesajlar geliyor. Madem ipts yetiyordu böyle bir programa neden ihtiyaç duydunuz? Ekstralarını söylediğim içindi tabiki. O yüzden iadesini yapamadım çünkü bu bir programdır. 50 tane iyi yorum yeterli olmazdı ama 1 tane kötü yorum insanlara yetiyor. Diyebilecek çok bir şey bırakmadı ne yazık ki. Alacak olan kişilerin konuyu iyice okuyup bana ulaşmaları daha iyi olur.

ipts konusuna gelince 1000 dk sınırı olduğu için senin programını aldım.Çünkü 10 bin dakika olduğunu söyledin.Ancak sonradan jeton düştü.ipts'de de 10 bin dk süre varmış.Yani kullandığım vds'den dolayı ben 1000 dakika görüyormuşum. + Ücret konusunada gelince belki benden 30 lira gitti ama senden daha fazlası gidecektir.Emin ol.