Kesinlikle blogger açmanı tavsiye etmiyorum. 5 Senelik blogum var 4 yıl önce günlük 10k tekil hite olaştım fakat 1 sene civarı özgün bin konu gönderdikten sonra oldu ve sadece 5 adet konu tuttu bu konular win7 crack gibi alana sahipler. ve win 7 crack konusuna yaklaşık 200 bin kişi girdi. Fakat bu ziyaretçi 3-5 ay sürdü ve günlük 10 binden 500 e düştü. Ne yaptıysak eskisi gibi olmadı. Çünkü blogger çabuk gözden çıkıyor sitemap gibi önemli eklentiler yapamıyorsun. Fakat aynı emeği wordpresse vermiş olsaydık şuan düzenli para kazanabileceğimiz sağlam sitemiz olurdu. Şimdiden söylüyorum blogger şöyledir böyledir diye gaza gelip açma istediğin başarıyı elde edemezsin ve pişman olursun. Sağlam bir host alıp ve projeni detaylı hazırladıktan sonra site aç derim ve forum veya özel script ile çalışmayacaksan en iyisi wordpressdir.

Ayrıca araştırma yap hangi konuda olursa olsun .com lu wordpress siteler mi tutulmuş yoksa bloglar mı? Onlarca ünlü blog şuan kan ağlıyor bunu ekliyeyim. Blog devri 2009-2013 arasıydı ve bende o zaman açmıştım blog