Tabi ki bunlar tecrübe ile sabit. Bende bloggerden 7700 TL kazandım fakat emeğimin daha azını başka sistemler üzerinde yoğunlaşarak harcadığım zaman çok daha fazlasını kazandım. Ayrıca konuların tamamı seo uygun olarak güncellendi. Warez olarak nitelendirmeyelim sitemi. Ayrıca tema ve özellik bakımından wordpress daha öndedir. Sizin alışıla gelmiş bir düzeniniz var o yüzden objektif bakamıyorsunuz. Host sıkıntısı dediğiniz nedir anlamıyorum toplasan 100 tl tutmuyor zaten bu harcamayı yapmak istemeyen kesim acemidir veya siteyi öylesine açıyordur. Ayrıca hacklenme diye bir şey yoktur. Kendi halinize takılırsanız sağa sola yorum yazmadan sadece işinizi yaparsanız kimse gelip hacklamaz. Yani o seviyedeki adamı kızdırmazsın. Ayrıca hacklansan bile beni en fazla 5 dakika geriye atar mabul her gün yedek alıyoruz.

Her bakımdan özellik farkı var hocam blogger host parası yok diye kendinizi avutmayın. Siz tam anlamıyla wordpress veya yüksek özellikli script kullanmamışsınız. Blogger arka planda daha spam koruması 5 senede ancak geldi wordpress çıktığı gün eklentileri çıktı daha ne diyim