samdilli Türkler tarihin başlangıcından beri yer almaktadır tarihin başlangıcından beri farklı dinlere mensup olup var olmuşlardır ki islamın tarihi bellidir o zaman biz tarihmize bunlar müslüman değil kafir o zaman onlar anlamsızdır tarihimiz değildir mi diyoruz? farklı vatanlarda yaşamış, farklı kültürlerle harmanlanmış bir Türk toplumu ortadır, zira amerikadaki adam islamı seçince, islam birliğinde oluyor fakat ben Türküm ben böyle hissediyorum deyince mi olmuyor sonradan kazanılmaz demişsiniz siz Türk tarihindeki savaşları duymadınız heralde

Ne mutlu türküm demek ne olursan ol din/dil/ırk/renk kendini böyle hissediyorsan o sundur, ne mutlu Türk olana demiyor

zira islamsız olmaz , türk sonradan kazılmaz dediğiniz ortada cem özdemir diye bir adam var kendisi müslüman, Türkleri katleden ermenileri savunup , ermeni soykırımı vardır diyen adam Türklükten çıkarıldı

Türklerin ermeni soykırımı yapmadığını kanıtlayan Doğu Perinçek'e kafir denilip hapse atılmıştır kendisi şuan ortada olan davalardan aklanmış ve şahsiyetine yapılan her hakaret geri çevrilerek düşürülmüştür

Şimdi amerikada doğan büyüyen Türkler ve Türklüğü seçen insanlar var bunlar ne olacak? islam insana saygı duyan, zorlama yapmayan bir bütündür kıymetini ve tam anlamını bilene