Mutlu Müşterilerimden Bir Kaçı

[QUOTE=sonador38]Adaşım olan Tolga'dan 10 adet film makalesi aldım kısa sürede teslim etti. Filmleri kendisi random olarak seçti. Araştırarak izlenen ve beğenen filmleri seçmiş tamamen özgün yazarak ulaştırdı. Bu konudada ayrıca minnettarım teşekkürler. [/QUOTE]

[QUOTE=xzambakx82]Arkadaş ilgili 50 adet makale siparişi verildi ve tek tek analizleriyle birlikte teslim etti[/QUOTE]

[QUOTE=KoTuCoCuK]Efendi ve işinin hakkını veren bir arkadaş tavsiye ederim.[/QUOTE]

[QUOTE=Bipixel]Tanıtım yazısı yazdırıldı güvenilir üye ++[/QUOTE]

[QUOTE=modernhoca]Makaleleri hazırlamış olmasına rağmen ödeme yüzünden beklettiğim ancak samimi ve sabırlı olarak sorun çıkarmadan hoşgörülü davranarak geçte olsa tarafımdan ödeme alan bir kardeşimizdir. İçerikler gayet kaliteli ilerde çalışmalarımızın süreceğini umut ediyorum.[/QUOTE]

[QUOTE=ramazanyaldiz]Güvenli ve kaliteli bir ticaretti. Teşekkür ederim.[/QUOTE]

[QUOTE=TeknoCoder]Tolga Bey ile 10 adet makale alımı yaptık, ilgisi ve titizliği için teşekkür ederim, devamlılığını temenni ediyoruz iyi çalışmalar.[/QUOTE]

[QUOTE=nokta]makale gönderdi, Completed: 100% Checked 100% Unique. bukadar beklemiyordum ama sanırım daha olsa %200 olacak eline emeğine sağlık mail adresimi gönderdim sana zaten, onu skype olarak ekle çalışabiliriz. makalelerin harika, eline sağlık[/QUOTE]