samdilli kardeşim başlangıç yapılmış anladığım kadarıyla, daha ilk heves. azimle devam edilirse ister istemez ilerleyen yıllarda çok daha geliştirir kendini. ben ilk sitemi hatırlıyorum bundan 10 yıl öncedir belki sitemynet üzerinden açtmıştım :) sonradan fronpageyi öğrendim, onunla bir site kurdum. kimseninde geldiği yoktu sitelere ama uğraşıyodum işte :) sonra dreamweaver cs3 gördüm aa dedim , frontpageden daha iyi :) bir dönem dreamweavere sardım. ilerleyen yıllarda baktım her yer forum kaynıyor, herkes forum açıyor, dedim birde şu foruma bakayım. o zamanlar smf piyasadaki en popüler yazılımdı, ona sardım biraz, :) biraz zaman geçti, baktım vbulletin mybb var çok prof duruyor, gittim onlardanda site kurdum. ama sorsan bunca sitede hiç hitin oldumu yok :) hep kendi halime uğraşıyodum. biraz daha zaman geçti :) aa dedim wordpress diye bir olay varmış, sonra ona sardım, kimbilir kaç site kurdum wpde. tabi wp ye sardığım sırada göze hoş gelen siteler kurar oldum ama hitim yoktu, bu konu beni seoya yönlendirdi. başladım seoculara hacklinkçilere, para kaptırmaya :) batım yine birşey olmuyor, soyundum seo işine. işin içinden çıkamadım, gittim 3 ay php ve seo eğitimi aldım.

vayy be geçmişi hatırladım :)