Sourtimes çoğu firma müdahale bile etmiyor bakabilirsin o kadar çok arkadaşım kullanıyor ki ilk aşamada sonra lisansa geçiyorlar.

@ismail03 xenforo hakkında herhangi bir bilgim yok fakat vBulletin'in dava açtığına hiç rastlamadım internette de şubesi olmadığına rastlarsınız bu bir.İkinci olarak null sürümü güvenli diye bir sözüm yok yazımı iyi okursanız fakat iyi bir temizlemeden sonra null vBulletin kullanılabilir.Kimse de size keriz demiyor dikkat ederseniz 5 yıldır vBulletin kullanıyorum insanlar deneme amaçlı null olarak başlıyor ardından lisanslı sürüme geçiyor.Örneğin Forumexe ki Rahmetli Emin abim bu işte baya bilgilidir forumexe kurucusu bu işte olan herkes bilir onun bilgisiyle konuşuyorum.vBulletin Türkiye de dava açmaz yer sağlayıcına mail yollar veritabanın silinir.

200 bin üyeye kadar Forumexe gibi nice forumların null devam ettiğini varsayarsak senin durumun bana biraz saçma geliyor.İnsanlar ilk önce deneme amaçlı null kullanabilir arındırılmış şekilde size keriz diyen yok yani :)

Ek Olarak: @[ismail03](userid:25260) @[Sourtimes](userid:58187)