anilkaraduman Hocam öncelikle yorumun için teşekkür ederim. Dediğinizi yaptım Sitemi ekledim ve yeni reklam kodu oluşturup siteme ekledim. Hosted account yazısı galibe 2-3gün sonra silinecek yanlış anlamadıysam çünkü şuan duruyor. Ama anlamadığım bir olay var Diğerleri' kısmanda Sitelerim alanında sitemi görüyorum ve "Doğrulanmış Site" olarak gözüküyor. Acaba sitenin bana aitliğini gösteren bir şey mi ?

ismeter Hocam benim 2 reklam alanım vardı birini yukarıda bahsettiğim gibi değiştirdim. 2.yi bıraktım değerli yorumunuza binaen :)

Weyso Hocam eğer yukarıda bahsedilen gibi bir site bilmesi ise yaptım hadi hayırlısı... Değilse bi anlatı verin :)

Ek Olarak: @[TecnoLobi](userid:59914) Hocam, böyle aşamalı anlatımları gerçekten seviyorum. Ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Bahsettiğiniz yol anılkaraduman'ın yoluyla aynı yola çıktı. Ayrıca aynı soruyu size de yöneltiyim hocam Sitelerim kısmanda sitemin adı yazıyor ve Onaylanmış Site olarak Gözüküyor burda nedemek istiyor neyi onaylamışlar. Ne mail geldi nede reklam gözüküyor.