wmaraci reklam
lidertakipci

Sitenin İlk Gününde Organik Hiti!

14 Mesajlar 1.691 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

leomaster leomaster Wmaracı Sevdalısı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 715
  • Beğeniler 212 / 129
  • Ticaret 66, (%100)

BakalimBilelim adlı üyeden alıntı

leomaster

Dönemsel bir şekilde aşırı gündemde olan bir konu olduğu için bu hit gelmiş. Çünkü aranma hacmi anlık şekilde artış göstermiş, çok kısıtlı bir dönemde aranma hacmi artışından payınıza düşeni almışsınız. Bir de ana anahtar kelime Türkiye Gruptan Nasıl Çıkar iken siz makalede alt anahtar kelime diyebileceğimiz Türkiye çek cumhuriyetini kaç kaç yenerse gruptan çıkıyor kavramını kullanmışsınız. Haliyle google a bu şekilde yazan nadir sayıda(genel aramaya kıyasla) ziyaretçiyi direkt yakalamışsınız. Bu da bir yöntemdir aslında ama temel olay bu yöntemi sürekliliği olan aramalarda yapmaktır.

Ek Olarak:

Yazının konusuna, yazıdaki anahtar kelimelere, zamana bağlı olarak değişir bu...

Evet söylediklerinizde haklısınız ancak tam olarak dediğim şekilde değil anahtar kelime. Ancak yöntem genel anlamda doğru

wmaraci
reklam

BakalimBilelim BakalimBilelim Beni bilen bilir... Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)
leomaster

Şimdi hocam dediğiniz yöntemle bu şekildeki anlık konularda yazılan bir makale ile hit getirmek çok basit. Lakin bu hit anlık olduğu için blogunuzun ortalama hiti değildir. Ha eğer ki böyle yapa yapa aylık ortalama 100 hit yakalarsanız o zaman denilir ki blogun hit düzeyi 100 civarı...

Eğer bu yöntemi aranma hacmi süreklilik arz eden konularda yaparsanız emin olun ki başarıya rahat ulaşırsınız...

Bu arada klişeyi tamamlayalım; Blogunuz hayırlı olsun...
leomaster

kişi bu mesajı beğendi.

cudjex cudjex ozergul.net Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1647
  • Beğeniler 347 / 570
  • Ticaret 8, (%100)

leomaster adlı üyeden alıntı

Gerçekten birçok sitede ismi geçen bir konu. Söylesem şok olursunuz belki de. Hatta söyleyeyim.

Türkiye çek cumhuriyetini kaç kaç yenerse gruptan çıkıyor konu bu, üstüne üstlük bir sürü news sitesinde bu tür haberler varken ben dün saat 4 gibi açtığım siteyle bu konuda 90 hit aldım googleden

dediğin şey çok komik kardeşim kendini news sitesiyle mi karşılaştırdın :) sen bir yazıdan 90 hit alırsın o 90k :)
leomaster

kişi bu mesajı beğendi.

ozergul.net/com

leomaster leomaster Wmaracı Sevdalısı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 715
  • Beğeniler 212 / 129
  • Ticaret 66, (%100)

cudjex adlı üyeden alıntı

dediğin şey çok komik kardeşim kendini news sitesiyle mi karşılaştırdın :) sen bir yazıdan 90 hit alırsın o 90k :)

Asıl vurgulamak istediğim, benim yazdığım anahtar kelime birçok news sitesinde bile geçerken, ben 2-3 saatlik site ile 90 hit bile çekebilmem o kadar news sitesi arasından bir başarı.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al