tayfun29 adlı üyeden alıntı

darkthepro Hocam öyle bir konuştun ki sanki ABD ' yi Büyük Buhran'dan kurtaran kişiymişsin gibi.
ABD'de yaşayabilirsin biz biliyoruz o ülkelerin nasıl krizlerden çıktığını uyuşturucu paralarını kullandığını merak etme.

ABD eğitim gördüm bu bir, Türkiyede yaşıyorum iki ayrıca ABD ile Türkiye ekonomisini bir tutmak nedir şurdan çıksın fed bir karar alsın Türkiyenin ... tutuşur daha geçen yönetim değişikliğine gitti diye dolar arttı merkez bankası faiz attırsa ne yazar dolar 3 tl geçmiş neyi bekliyor ? ayrıca iki ülkenin ekonomik durumu bir bile değil her şeyi geçtim sanki Türkiyede yapılmadı o uyuşturucu silah kaçakçılığı can dündarın tututlanması ne demeli niye tututlandı devlet sırını açığa çıkartma amacıyla yargılanıyor o silah/petrol/uyuşturucu olayını herkes biliyor siz bilmiyorsunuz heralde, hala ortada rıza sarrafın para aklaması, kaçırdığı paralar var halk bankası ve eski millet vekilleride cabası peki ya milyonlarca aldığın mülteci parası nerde alamadın niye çünkü avrupa vermemek için şu madde bu madde diye oyalıyor, krizin çifçiye,turizime,esnafa olan darbesi var yani bilmediğiniz konularda konuşmayın