freelance iş ilanları

Film Sitesi İçin Önerileriniz

18 Mesajlar 1.459 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ResitCicek ResitCicek chilicodes.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
osmsmr yorumun için teşekkürler öncelikle, konuyu açtığımdan beri gelen ilk düzgün yorum. Zarar verdiğinin ben de farkındayım fakat şuanda player sorunuyla uğraşıyorum, ücretli bir player aldım adam ilgilenmedi çoğu kaynağım patladı şuanda da yeni player kodlayabilecek birilerini arıyorum bir yandan da ben halletmeye çalışıyorum. Bu süre zarfında da bu engeli koydum çünkü zaten hali hazırda facebooktan gelen 2k ya yakın hitim var. Sorunları halledince reklam işini daha farklı bir şekilde çözüme kavuşturup engeli kaldıracağım.

Ek Olarak: Ya da şimdi engeli kaldırayım en azından tasarımı görsünler, üşenen arkadaşlar.
osmsmr

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

nbrknk22 nbrknk22 SEO UZMANI Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 2770
  • Beğeniler 1194 / 724
  • Ticaret 129, (%100)
Telif hakkından sıkıntı yaşamamak için benim tek önerim aşağıdakiler olacaktır. Site hakkında önerim veya tavsiyem maalesef yoktur.

1- Sitenin footer'ındaki 5651 nolu yasanın içeriğinden bahseden yazıyı kaldırmayın.
2- Domain bilgilerini gizleme özelliğini muhakkak yapın. Yıllık 17 tl gibi cüzi bişeyle yenilenir o kadar.
3- Kendi bilgilerinizi siteye girmeyin.
4- Ve bu çok önemli sizinle bazı film şirketleri bağlantı kurar ve herhangi bir "a" filmi için. Onu kaldırmanızı isteyen hukuksal bir yazıdır. Sizde onu dikkate alırsanız ve 3 iş günü içinde o filmi sildiğiniz taktirde hiç bir sıkıntı yok. Ama silmezseniz siteyi kapatmaya kadar götürürler sizde alırsınız yedeği ve 301 yönlendirmesi yapıp domaini değiştirirsiniz ki hiç gerekmez o maili dikkate alın o kadar.

https://www.dopinger.com/tr

• Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
nbrknk22 whois gizleme seçeneği domaini aldığım firmada yokmuş. Ne yazık ki bunu sonradan öğrendim. Onun haricindekileri zaten uyguluyoruz :) teşekkürler bilgi verdiğiniz için

nbrknk22 nbrknk22 SEO UZMANI Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 2770
  • Beğeniler 1194 / 724
  • Ticaret 129, (%100)

ReşitÇiçek adlı üyeden alıntı

nbrknk22 whois gizleme seçeneği domaini aldığım firmada yokmuş. Ne yazık ki bunu sonradan öğrendim. Onun haricindekileri zaten uyguluyoruz :) teşekkürler bilgi verdiğiniz için

Rica ederim, site iyi bir ivme yakalar ise domaini internetbs.net adresinize taşayarak gizlemeyi mutlaka yapınız.
ResitCicek

kişi bu mesajı beğendi.

https://www.dopinger.com/tr
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
nbrknk22 peki hocam, adresi kaydediyorum bir yere yakın zamanda yaparım.
nbrknk22

kişi bu mesajı beğendi.

Furkan Furkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 206 / 113
  • Ticaret 7, (%100)
Sitenizi beğendim hatta harika diyebilirim. Siteye girdiğim gibi temaya kapıldı ve hoşuma gitti. Siyah yoğunluk içeriği ön plana çıkarmış ayrıca filmlere tıkladığım zaman gayet güzel bir hız ile isteiğim filme ulaştım. Çok daha kötü temalar ve 1 sayada 10 reklam olan kişilerin bu işten iyi para kazandığını biliyoruz. Ayrıca başka yerden al koy olayına kafayı takmayın derim. Benim Flash oyun sitem var ve başka yerden alıp koymaktan başka çarem var mı ? :) ben mi yapacam oyunları :)

Ayrıca adblock kullanılmasının farklı alanları var var. Örneğin bahsettiğim 1 sayfada 10 tane reklam olan film siterinden kesinlikle kullanırım. Fakat benim flash oyun sitemde adsense kurallarını uygun rahatsız edilmeyecek boyuttu reklam yerleşimi var ve yayınlanan reklamlar çocuklarımızı rahatsız etmeyecek seviyede reklamlar ayrıca konumuz ile alakalı yani oyunlar ile ilgili. Bu tarz sitelerde kullanmamaya dikkat ediyorum fakat fullhdfilmizle gibi sitelerde adblocku açmadan girmem :)

-

• Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
furkan2499 bahsettiğim olay da tamamen bu. filmler konusuna gelince eski filmleri tek tek yükleyip upload yapamam, arkadaş sanıyor ki izlediği siteler, gerek dizi gerek film olsun hepsini kendileri yüklüyor. yok öyle bir dünya, eski filmleri arşivi tamamlamak açısından bot ile çekiyorum yenileri zaten kendimiz upload edip kendi playerımızda oynatıyoruz, player için örnek film de verdim zaten, reklam konusunda ise rahatsız eden rekalm koymam zaten facebookta belli bir kitleyi reklamlardan rahatsız olmayacaksınız sözüyle kazandık ve sözümüzün arkasındayız
Furkan

kişi bu mesajı beğendi.

Furkan Furkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 206 / 113
  • Ticaret 7, (%100)
Ama adblock eklentisi kaldırmanda fayda var hocam. Ziyaretçilere ihtiyacımız var sonuçta ilk sayafada kalmak için. Sitenizin hemen çıkma oranı artmaması ve ziyaretçi sayınızı etkilememesi için adblock durdur eklentisi eklememelisin. Çünkü %99'u sitenden çıkacak ve alan adını gördüğü zaman tekrar tıklamayacak. Bu yüzden %99 luk kitle sitende kalsın sana para kazandırmıyorsada siten için yarar sağlasın. Düşün ki adblock eklentisi varken sitenden çıkılıyor site kalitesi düşüyor eklenti yokksen site hiti artıyor ve adblock kullanmaya kişiler zamanla sitene dolmaya başlıyor. Mantıklı düşücek olursak eklentisiz site daha iyi gibi geliyor bana. Şahsen o yüzden kullanmıyorum

-
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al