wmaraci reklam
lidertakipci

Dolar yarın 3 TL'yi aşabilir

19 Mesajlar 3.395 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

tayfun29 adlı üyeden alıntı

darkthepro Hocam öyle bir konuştun ki sanki ABD ' yi Büyük Buhran'dan kurtaran kişiymişsin gibi.
ABD'de yaşayabilirsin biz biliyoruz o ülkelerin nasıl krizlerden çıktığını uyuşturucu paralarını kullandığını merak etme.

ABD eğitim gördüm bu bir, Türkiyede yaşıyorum iki ayrıca ABD ile Türkiye ekonomisini bir tutmak nedir şurdan çıksın fed bir karar alsın Türkiyenin ... tutuşur daha geçen yönetim değişikliğine gitti diye dolar arttı merkez bankası faiz attırsa ne yazar dolar 3 tl geçmiş neyi bekliyor ? ayrıca iki ülkenin ekonomik durumu bir bile değil her şeyi geçtim sanki Türkiyede yapılmadı o uyuşturucu silah kaçakçılığı can dündarın tututlanması ne demeli niye tututlandı devlet sırını açığa çıkartma amacıyla yargılanıyor o silah/petrol/uyuşturucu olayını herkes biliyor siz bilmiyorsunuz heralde, hala ortada rıza sarrafın para aklaması, kaçırdığı paralar var halk bankası ve eski millet vekilleride cabası peki ya milyonlarca aldığın mülteci parası nerde alamadın niye çünkü avrupa vermemek için şu madde bu madde diye oyalıyor, krizin çifçiye,turizime,esnafa olan darbesi var yani bilmediğiniz konularda konuşmayın

wmaraci
reklam

Juzk Juzk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 66, (%100)
darkthepro Zaten herkes birisine karşı bir şey biliyor ve karşıdaki kişi hiçbir şey bilmiyor.Ben Türkiye ile ABD 'yi eşdeğer duruma getirip karşılaştırmadım bir kere okuduğunu anla sonra anlıyormuş gibi yap.Kişilerin soygun yapması ayrı bir kapitalist yapıyı oluşturur ancak ABD'de ki gibi kişilerin değilde özelleştirmenin hat safaya çıktığı bunalım döneminde her bankanın krize girip tek devlet bankasının krize girmemesi adeta leviathan devlet yapısını meydana getirmiştir.O krizide Afganistana vs. giderek uyuşturucu bağlantıları ile çözdüğünü anlamayacak kadar salak değiliz merak etme.Bildiğini sanıp başkasına da efelenme.

ekbilisimm ekbilisimm ek-bilişim Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek mühendislik öğrencisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 557
  • Beğeniler 137 / 114
  • Ticaret 8, (%100)
ahah aksine düşüyor 2.87 indi dün 90dı
UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

ekbilisimm adlı üyeden alıntı

ahah aksine düşüyor 2.87 indi dün 90dı

Son anketlerde AB yanlıları önde göründüğünden, veriler de beklentilerden kötü geldiğinden dolar düşmüştü, şimdi ibre terse döndü ve sonuçlarda ayrılıkçılar önde gidiyor, dolar 10 kuruş arttı, belki daha da artabilir.

2.9855 kadar gördü parite :)

Saat 05:54

Konuda ki haber zaten bu olası artışı İngiltere de ki referandum ile ilişkilendirmişti. Yeni konut satış verileri de biraz iyi gelseydi şu an da dolar 3 lira üzerine çoktan çıkmış olacaktı.

Sterlin bir kaç dakikada %5 civarı değer kaybetti , dolar %5 civarı değer kazandı :) referandum sonuçları son anda değişmez ise sabaha şenlik var ortalık komple karıştı. Değişirse bu değerler komple dün kapanış rakamlarına dönerler. %3+%5+%5 doğru ata oynayan bir günde %13+ kâr etmiş olacak korkunç oran.

wmaraci
wmaraci

RosenCruz RosenCruz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Pazarlama ve iletişim uzmanı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 43 / 74
  • Ticaret 0, (%0)
etrafta çok kiralık dükkan görüyorum. kriz bizde sessiz sedasız var zaten. bir de enflasyon geldin mi tam olur
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

RosenCruz adlı üyeden alıntı

etrafta çok kiralık dükkan görüyorum. kriz bizde sessiz sedasız var zaten. bir de enflasyon geldin mi tam olur

15 Temmuz sonrasında bu konudaki görüşüm değiştiği için editliyorum.
RosenCruz

kişi bu mesajı beğendi.

RosenCruz RosenCruz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Pazarlama ve iletişim uzmanı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 43 / 74
  • Ticaret 0, (%0)
Valla ne diyelim bilmiyorum dostum. Kendi ülkesini dünyaya kapatan, vatandaşlarının adeta iş yapmasını engelleyen bir ülke var. Rasyonalite yok. Particilik var. Herkes benim partim en doğrusu diyor. Vatandaşı düşünen yok. Suriye ile kötü, Rusya ile kötü, herkes ile kötüyüz. Dost kalmadı dışarda. Büyük devletiz diyoruz bir Esad'ı senelerdir deviremediler. Neye elimizi atsak kurudu. Turizmi bile bitirdik büyük başarıdır. Ama particilik ve yozlaşma bitmeden bitmez bu işler.

Vergisi neyse şirketimi kurup Gürcistan ya da benzer bir ülke üzerinden PayPal ile iş yapmak, orta vadede ise bu ülkeden ayrılmak istiyorum. Dünyada yurtdışından telefon alamayan, ikinci el araba getiremeyen, PayPal kullanamayan ender ülkelerden biriyiz. Kabus gibi. Uyansam diye bekliyorum LikeSend
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

isyerlerimcom isyerlerimcom İçerik Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 737
  • Beğeniler 254 / 253
  • Ticaret 27, (%100)
2,96 oldu şuan itibariyle. Resmi olmayan sonuçlara göre İngiltere AB'den çıkıyor. Takipte kalın beyler, dün'e göre 10 krş kazandı yatırımcılar her bir dolar için :)

Hazır Makale ve İçerik Siparişi | MakaleyazNET

DesignTr DesignTr HODL ! Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yatırımcı, Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
Herkeze kazandırmıyor arkadaşlar altın ve borsa dünya kadar para batıran insanlarda var bende yaparım neden olmasın demeyin iddaa oynamaktan farksız bir duruma düşüyorsunuz sonunuz hüsran oluyor.
En garantisi faiz koy faize azda olsa gelsin bişeyler az olsun güzel olsun

Yazdıklarım kendi düşüncelerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al