tzengin adlı üyeden alıntı

Merhabalar hocam,

"Adalet ve Özgürlük arayan webmasterlar" cümlesini ne düşünürken buldunuz acaba? sunduğunuz şey ne? Neden ***, wmaracı, iyinet, oxxi, webmastersitesi, fuub vesaire dururken "ForumCanavarı" gibi bir isme sahip foruma kayıt olup hatta pek kurumsal ve iyi durmayan forumdan e-ticaret yapalım ki?

İkonları da bilerek farklı boyutlarda koyduğunuzu düşünmüyorum açıkçası, watermarkı (Telifi) hala üstünde duran ikonlar bile kullanılmış. Pek profesyonel durmuyor web siteniz ve kimsenin forumda e-ticaret yapacağını sanmıyorum kusura bakmayın.

"Farklı forum deneyimi yaşamak için" çağırıyorsunuz konuda, ama az önceki mesaj da da "her forum aynıdır"diyorsunuz. Bu da bir ironi olarak kalsın burada.

İyi çalışmalar dilerim.

Merhaba öncelikle zevkler, renkler tartışılmaz lakin fikirler tartışılabilir.

Fikrinize ve düşüncelerinize saygı duyuyorum ama hiçbirine katılmıyorum.

Tüm forumlar birbirine benzer derken aynı ölçülerde ilkon kullanırlar ve benzer

görsellere sahiptirler dedim? bunu neden dedim bir üstte yazan arkadaşımız

forum görsellerinin boyutu eşit değil demiş ona cevap olarak yazdım, biz farklı

olmak için böyle yaptık dedim. Yoksa otomatik olarak forum görsellerini tek tıkla

(avatar, ikon, banner) küçültüp, büyütebiliyoruz ve hatta hepsini eşit

ölçülerle sınırlayabiliyoruz. Demekki biz ölçüleri ayarlıyamadığımızdan değil öyle

istediğimizden öyle yapmışız.

Ayrıca üç beş tane büyük web master forumu var diye bizim forumumuzun olması

gereksiz oluyorsa (size göre) Türkiye'de bir yasa çıkarılsın benzer konsepte tüm

siteleri forumları kapatsınlar....

Kısacası fikirleriniz oldukça eleştiri sınırlarının üzerinde hakaret variz olduğundan

size daha fazla cevap yazmayı uygun görmüyorum.

Bundan sonra ikili tartışma ve dialoğa dönüşmemesi için lütfen konumuza post

atmayın.

Varsa bir sıkıntınız Pm atın iyi forumlar dilerim...