Hocam bir seocu olmamakla birlikte bir kaç taktik vereyim. Nacizane..

Site yeni ise kaliteli bir site inşası şöyle olmalı

Siteye iç seo sağlam yapılmalı link yapısı desc. Title vs. Konu okuyan ziyaretçileri oyalama taktikleri örneğin bu da ilginizi çekebilir alanları gibi ...

Tüm sosyal medya hesap açılışları hatta mümkünse sitenle ilgili aktif hesaplar satın alınmalı..

En az okunaklı 500 kelime üstü makalelerle tüm kategorileri ziyaretçinin gçzü doldurulmalı site dolu dolu görünmeli.. özgün ve seo odaklı yazılar..

Tüm konular sosyal medya hesaplarında aktif günlük paylaşılmalı.. İstikrarlı şekilde...

Tüm bunşarı yaparken ara sıra sitenizden kaliteli ve kalitesin olmak üzere tanıtım yazıları alınmalı ama yazılar doğal görünmeli yani sitenizin tasarımını eleştiren yazılar gibi olumlu olumsuz gibi..

Tanıtım yazılarını ilk ay 3 tane sonraki aylarda 4-5-7-2-6 gibi doğal bir algoritma oluşturmalı..

Bu yukarıdakilerde kesinlikle spam etkisi görmeden gayet iyi yerlere gelebilirsiniz.

Tekarar söylüyorum seocu değilim fakat bu benim tecrübelerimle buşduğum yöntemdir bana kalırsa başka bişeye gerek yok ama işini bilen kişiler belli taktikler kullanıp 1 ay gibi kısa bir sürede ciddi rekabet olan kelimelerde yükselebiliyorlar. Benim bu sistemde bi yerlere gelmek 3-6 ay sürer.

Dip not: Profesyonel seocularıda burada meslek sırlarını paylaşmalarını beklemekte yanlış olur..