legolasanti adlı üyeden alıntı

Yer açma da sorun yaşadık. Bir kere açtık, kendiğinden tekrardan yğkseldi. Kalıcı bir çözümü var mıdır

Sent from my iPhone using Tapatalk

Script, scriptteki eklentiler veya hosting panelinden tanımlanmış işlemler "gereksiz dosyalar" oluşturuyor olabilir. Sebebinin tespit edilip ona göre bir önlem alınması lazım.

Netinternet in e ticaret paketini kıllanıyordum. Sınırsız hostinge geçsem. Orada disk sınırsız. Sorun ortadan kalkar mı

Herhangi bir limitlendirme yoksa evet kalkar.

Disk alanınız ve Dosya kullanım alanınızı (inod limiti / dosya adeti) doldurmuşsunuz,
Profesyonel panekete geçtiğiniz disk alanı sorunu yaşamazsınız ancak dosya adeti limiti bu paketimizde de 100.000 adettir, gereksiz fazla dosyalarınzı silmeniz gerekmektedir,

Hesabınızın disk alanını kontrol ettiğimde 1 adet yedek gördüm, bu yedeği sildim disk alanınız 3,2 gb oldu,
Dosya kullanım adetiniz olarak da /public_html/system/nitro/temp dizininde 5000 adet dosya görünüyor,

"Temp" dizini genellikle geçici (temporary) dosyaların ve klasörlerin tutulduğu dizindir ve klasörün içini boşaltma işleminde genellikle bir problem olmaz. Fakat sizin scriptinizde başka bir amaçla kullanılıyor olabilir... Kullanım amacını bilmeksizin klasörün içini boşaltırsanız önemli sorunlar ile karşılaşma ihtimaliniz de vardır...

Yinede silmek istiyorsanız... Size tavsiyem; yedek aldıktan sonra bu işlemi yapmanız.