wmaraci reklam
lidertakipci

Siteyi Spam'a sokma

12 Mesajlar 3.524 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

BaskentMedya BaskentMedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad N** E**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 27 / 29
  • Ticaret 4, (%75)
Merhaba arkadaşlar,

Var olan bir siteyi nasıl Spam'a veya filtreye düşünebilirim? Spamlı siteden gelir etme ile ilgili bir kaç döküman okudum. Kendimde bunu deneyerek olasılık payı nedir ne değildir ölçmek istiyorum. 0 dan bir domain alıp 1 ay sonra bunu spama sokmam gerekiyor.

wmaraci
reklam

BiELOF BiELOF Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Makine Modelcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 85 / 359
  • Ticaret 2, (%50)
bol bol kopya içerik (ç)al.

web master araçlarından hem arkadaşların hemde kendin şikayette bulun. Yinede bu işlemler 2.3 ayı bulabilir.

(Aldığın sitede ki yazıların başlık (title) ve açıklama (description) aynı olsun. Yazılarda aynı olsun. Nerede ne link veya biçim etiketi var ise 1-1 aynı)

Çok istersn ciddi anlamda marka olan sitelerden örneğin (arçelik/beko v.s.) kopyala zaten gerekli işlemleri bu sitelerin elemanları yapmakta.

Yalnız sadece spam değil google ban yemende muhtemeldir. (Google bir bölümü vardı unuttum. Seni sıralamadan remsi şikayet sonucu bunu yapıyordu)

• Üyelik 09.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad N** E**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 27 / 29
  • Ticaret 4, (%75)

BiELOF adlı üyeden alıntı

bol bol kopya içerik (ç)al.

web master araçlarından hem arkadaşların hemde kendin şikayette bulun. Yinede bu işlemler 2.3 ayı bulabilir.

(Aldığın sitede ki yazıların başlık (title) ve açıklama (description) aynı olsun. Yazılarda aynı olsun. Nerede ne link veya biçim etiketi var ise 1-1 aynı)

Çok istersn ciddi anlamda marka olan sitelerden örneğin (arçelik/beko v.s.) kopyala zaten gerekli işlemleri bu sitelerin elemanları yapmakta.

Yalnız sadece spam değil google ban yemende muhtemeldir. (Google bir bölümü vardı unuttum. Seni sıralamadan remsi şikayet sonucu bunu yapıyordu)

Teşekkürler deneyeceğim. Başka önerisi olan?

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
hit çekme sitelerini ve programlarını kullan boş siteye binlerce insan çek

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 09.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad N** E**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 27 / 29
  • Ticaret 4, (%75)
Onu bi sitemde denedim ancak sonuç vermedi.. Spam'a düşmüş sitelerden link alınca kesin etkisi oluyormuş. Ama nereden bulacağım işte

seozirvem seozirvem Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Sosyal Medya Ve Seo Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 18 / 24
  • Ticaret 2, (%50)
Siteyi Sürekli Takip et nezaman içerik giriyor sürekli analiz yap içerik girdigi zaman içerikleri kendi sitene ekle ve google getiri kullan anında index alır ve buna devam et taki 1 ay sonra dmca şikayet et daha sonra sürekli aldıgın içeriklere paravan blog oluştur.
ve paravan bloglara makalelerı yapıştır 1 ay daha gecınce paravan bloglardakı makalelere tehlikeli kelimlere organic keywordler üret ve makaleler le saçma sapan anchors text üret zaten bu saaten sonra o siteden haır gelmez tap spama girer .
Bunları yazdım ama sen kullanma Yukarda Allah Var

Şimdi wmaracinda bir sürü seo cu arkadaş var forum paylaşımı yapıyorlar buna da seo diyorlar işte en tehlikelisi bu bir adamı spama tam spama sokacaksan 300 forum sitesınıne 1 makale yolla bıttı mefta :) begenlere ayrıca cevap verılır

grsy grsy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 1256
  • Beğeniler 148 / 399
  • Ticaret 22, (%95)
Spam siteden nasıl kazanç elde ediliyor makale linklerini öm olarak atar mısınız ? İlginç bir konu başlığı olmuş :)

hesap satış

• Üyelik 05.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 18 / 24
  • Ticaret 2, (%50)
spmadan nasıl para kazanılır 6 spam sıten var sonra biri sana geliyor diyorki ben birinin sitesini uçuracam tamam diyorsun parasını alıyorsun sonra spam sıtelerınden lınkler cıkıyorsun ve makaleler cıkıyorsun organic keywordler oluşturuyorsun sonra site mefta karşısı lınklerı reddetse yıne spama gırer

BiELOF BiELOF Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Makine Modelcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 85 / 359
  • Ticaret 2, (%50)

seozirvem adlı üyeden alıntı

spmadan nasıl para kazanılır 6 spam sıten var sonra biri sana geliyor diyorki ben birinin sitesini uçuracam tamam diyorsun parasını alıyorsun sonra spam sıtelerınden lınkler cıkıyorsun ve makaleler cıkıyorsun organic keywordler oluşturuyorsun sonra site mefta karşısı lınklerı reddetse yıne spama gırer

Bir çok kişi sitem aramalardan düştü v.s. konu açınca bir çok seo uzmanıda diyor ki; sitene spam yollamışlardır v.s.

O iş öyle kolay değil. Kaldı ki bu konu hakkında Google açıklaması var. Bu önlemi almış olmasalar uçuran uçurana olurdu.

Öcnelikle sayfaları arama motorlarının istediği gibi düzenle istedikleri kadar uğraşsınlar pek etkisi olmaz.

Kombi ile alakalı 1 sitede site ve sayfaları çok güzel şekilde girmiştim.

Bir çok rakip sitenin webmaster geçinenleri neler yapmadılar.

Hatta Google tarafından zararlı içerik uyarısı bulunan siteden direk hit ve spam linkler gönderiliyordu.

Hiç bir işlem yapmadım. Uğraşmaya değmez. Site hala yerinde.

Dersen ki bu işi 10-15 kişi birden el birliğiyle yapıyor.

Yine çaresi Google Search Console.

Git siteye link ver site sıralamadan düşsün. O işler o kadar basit değil.

• Üyelik 05.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 18 / 24
  • Ticaret 2, (%50)
1 kısı 500 forum bttı

Ek Olarak: burda konuşamadıgım seyler var neyse hocam denemeden karar verme antı seo artık cok kolay seo araclarını ıyı kullan oluyor sana anti seo

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al