Gucluyazar adlı üyeden alıntı

furkan2499 Anladım hocam ben sizi doğru anladım ve yeni yorumunuza da harfi harfine katılıyorum zaten. Peki ne yapmalıyım ? Hangi kategoride devam etmeliyim ? Mesela pratik bilgiler kanalını bilirsiniz, o tarzda bir kanal açabilirdim. Heves var ama kitle önemli tabi.

Hocam ben website işinden kazanıyorum. Programcılık okuyorum bu konuda bilgim olduğu için yoğunlaştım. Ama her zaman oyun inceleme sitesi yapmak istemişimdir. Fakat canavar oyun bilgisayarları lazım olduğu için girişimde bulunamadım. Bu alan bitmeyen sektördür. Maddi durumunuz iyise en yeni çıkan oyunları alırsınız 1 ay boyunca tanıtır video çeker ve tabi ki harika bir websiteniz olucak. Videonuz ile beraber siteye tanıtımını yayınlıcaksınız her oyun için. Harika yerleere gelinebilir. Ekibim hazırdı ama maddi durum olmadığı için başlayamamıştık. Tavsitem bu olur çünkü hem youtubeden kazanırsınız hemde websiteden. Uzun bir süre devam ederseniz oyun yapımcıların kendisi gelir bizim oyunumuzu incele diyerek. Şahsen yulgang 2 türkiye incelemesini bu şekilde yapmıştım. Kaldı ki benim 20 incelemem vardı bir tek fakat o zamanlar pek rakip yoktu. Şimdi 10 katı arttı. bu yüzden en yeni oyunlara yoğunlaşarak harika özel tasarım website ve youtube ile işler olur ancak. BU saaten sonra !