İnternette Engelsiz ve Özgürce Dolaşın

5 Mesajlar 1.136 Okunma
smmexpress

Aykut Aykut Yaşa Mustafa Kemal Paşa Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 2184
  • Beğeniler 715 / 772
  • Ticaret 32, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Sizlere CyberGhost programının tanıtımını yapmak istiyorum. Bildiğiniz gibi, özellikle sosyal paylaşım sitelerine erişim son zamanlarda sıklıkla kısıtlanıyor. Bu kısıtlamanın nedenlerini bilen zaten çok iyi biliyor. Bu konuda herhangi bir detaya girmek istemiyorum. Asıl konu bu kısıtlamayı nasıl aşabileceğiniz ve internette nasıl güvenle dolaşabileceğiniz. İşte CyberGhost programının bu konuda bize sunduğu muhteşem özellikler.

Tam sürümü ücretli olmasına rağmen ücretsiz olarak da kullanma imkanı olan CyberGhost ile internette güvenli ve engelsiz şekilde dolaşmanız mümkün. Bu programın en iyi özelliklerden birisi ise, veri casusluğu yapan internet sitelerine karşı bilgilerinizi koruyabilmeniz. 1 tıklamayla ip numaranızı değiştirerek dünyanın herhangi bir ülkesinden giriş yapabilme imkanı da bulunmakta. CyberGhost Vpn ile ayrıca ip adresinizi gizleyebilme özelliğine de sahipsiniz.

Facebook, Twitter, Youtube gibi platformlar artık günümüzde sıklıkla engellenmekte veya giriş yapmanız çok zor olmaktadır. CyberGhost’ u çalıştırdığınız zaman bu tür sorunları çok rahat şekilde aşmanız mümkün. Yapılan kısıtlama ve özgürlük haklarınızın engellenmesine karşı bu muhteşem programı kolayca kullanabilirsiniz.

Herhangi bir websitesini ziyaret ettiğinizde ip adresinizi arkada bırakırsınız. Bunun yanında, hangi bilgilerin ip adresine aktarıldığı ve hangi içeriklerin indirildiği bu sitelerin sunucularında açık olarak belirtilir. İlgili websiteleri sizin nereden geldiğiniz ve nereye gittiğiniz hakkında bilgi sahibi olurlar. İşte bu noktada, CyberGhost sizin gizliliğinizi en güzel şekilde korumaktadır. Programı çalıştırdığınız anda, size ait olan ip adresini kendi Vpn ip adresi ile değiştirmektedir.

Azami ölçüde kullanım kolaylığı ve en iyi seviyede güvenlik sunan CyberGhost ile gizli olarak internette gezinmek için yapmanız gereken tek şey sadece bir tıklama. Tarayıcınızı korumaya almak ile birlikte bilgisayarınızda aktif olan diğer programları da bu program ile korumaya alabiliyorsunuz.

Sadece gizliliğinizi ve güvenliğinizi sağlamak için değil, kapalı olan tüm sitelere de rahatlıkla ve hızlı şekilde erişebilirsiniz. Eğer siz de bu harika programa sahip olarak engelsiz ve özgürce bir internet deneyimi yaşamak isterseniz, Buradan programı indirerek kolay şekilde kurulumunu yapabilirsiniz.

Kaynak: Birbilenvarmi.Com
sterk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
Program güzel şuan hotspot kullanıyorum bunu da denemekten zarar çıkmaz ama önemli olan internet hızına etki etmemesi.
Aykut

kişi bu mesajı beğendi.

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Malesef bu programı öneremeyeceğim, daha önce denemiştim bilgisayarda çok fazla bellek harcıyor. Ücretsiz kullanıcılara sadece otomatik ip veriyor sen kendin ülke seçemiyorsun.

Bunun yerine daha sorunsuz ve ücretsiz kullanıcılara 4 ülke hakkı veren Zenmate yada Hotspot Shield Elite kullanmalarını tavsiye ediyorum. Ayrıca Zenmate ister android ister chrome eklentileri var.

alpayergul alpayergul WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Zenmate kadar beni memnun eder mi bilmiyorum ama fazla bellek harcadığından dolayı yakınanlara tanık oldum

wmaraci
wmaraci

Barun Barun 1910 Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Radyasyon
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1639
  • Beğeniler 157 / 233
  • Ticaret 8, (%100)
bu tür yazılımlarda asla kredi kartı ve önemli gördüğünü sitelerde şifre kullanmayın hocam

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al