freelance iş ilanları

Facebook.biz.tr satın alıp Atatürk Videosu Koymak

94 Mesajlar 15.159 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ysncmn ysncmn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
süpersiniz! :)
AvG

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

CH3L1OS CH3L1OS Dene 1-2-1-2 Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Defacer
  • Konum Hollanda
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 286
  • Beğeniler 116 / 79
  • Ticaret 0, (%0)
:'( güzel olmuş , elinize sağlık , oraya birde küçük beğen butonu ekleseniz güzel olur :)
AvG

kişi bu mesajı beğendi.

kenan3507 kenan3507 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Fotoğrafçı - Webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 1 / 16
  • Ticaret 1, (%100)
Yav sen.. Sen süper bi insansın :) Helal olsun sana.. :)
AvG KadirHames

kişi bu mesajı beğendi.

AvG AvG www.acikdizin.net Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Tasarım & Sosyal Medya Uzm
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 68 / 58
  • Ticaret 2, (%100)
sizlerde harika insanlarsınız sağolun

wmaraci
wmaraci

oguzhanincetas oguzhanincetas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarım & C# Yazılım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** I**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 9 / 25
  • Ticaret 17, (%100)

Piedra adlı üyeden alıntı

onun Atatürkle ne alakası var kadeşim. Allah ne dediyse o olur gerisi zerre kadar etkili değildir.

atatürkle alakası çok var tabiki eğer bu vatanı kurtarmasaydı işgalden türk gençliği değil gavur gençliği olacaktı
AvG Klzmoon

kişi bu mesajı beğendi.

HardMan HardMan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 17 / 38
  • Ticaret 2, (%100)
Yav arkadaş nasıl bir milletiz hala anlamış değilim, Adam facebook.biz.tr alan adını alıp Kurtarıcımız olan ATATÜRK'ün videosunu koyuyor, siz burada siyasetle din yapıyosunuz, gurur duyacağınız yere boş yapıyorsunuz. ATATÜRK'ü bende sevmeyenilirim ama saygı göstermek zorundayım, saygımına gösteriyorum.
AvG

kişi bu mesajı beğendi.

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kimlik Onayı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3963
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
güzel tebrikler fakat neden facebook.biz.tr ? Daha anlamlı olamazmıydı
AvG

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 68 / 58
  • Ticaret 2, (%100)
HeroTürk daha anlamlı olması için www.turkeygroup.net buyur kardeşim.. ben bunu aliveli.com die bir domain alıp koyabilirdim ama bu kadar dikkat çekmezdi

Ek Olarak:

HardMan adlı üyeden alıntı

Yav arkadaş nasıl bir milletiz hala anlamış değilim, Adam facebook.biz.tr alan adını alıp Kurtarıcımız olan ATATÜRK'ün videosunu koyuyor, siz burada siyasetle din yapıyosunuz, gurur duyacağınız yere boş yapıyorsunuz. ATATÜRK'ü bende sevmeyenilirim ama saygı göstermek zorundayım, saygımına gösteriyorum.

düşüncelerimi anlatmışsın hocam teşekkür ederim

reload58 reload58 Çaylak Mühendis E-Mail Onaysız
  • Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)

tzengin adlı üyeden alıntı

Tabi ki müslümanlık, islam Atatürk sayesinde öğrenilmedi. Peygamber efendimiz islamın yayılmasına ön ayak oldu. Fakat ülkede yalan yere ayeti kelime uyduranları ortadan kaldıran, kuran da; kul'a ne anlatılmak isteniyor, bu kullar inandıkları dinin onlara ne anlattığını nasıl anlayabiliyor sorularına cevabı Atatürk sayesinde almışlardır. Akl-ı Kemal kitap serisinde tüm kaynakları yer almaktadır.

Zamanının en başarılı tercümanları Kuranı Kerimin türkçeye çevrilmesinde Atatürk sayesinde rol oynamışlardır. Neden? İnananlar, neye inandıklarını iyi bilsinler diye. Arkadaş da gayet normal bir şey söylemiş.. Nerede aşırı dinci birisi var ise Atatürk düşmanı ne araştırma yapmaktalar ne bir şey. Sadece atatürk astı Atatürk kesti. O adam sayesinde dini öğrendi o zamanın insanları. Kandırılmalarına müsamaha bile göstermedi.

Var olsun Atatürk, ve bize bıraktıkları.

Hocam orada sadece arkadaşa cevabı verdim. Atatürk sevgisi kör etmesin şeklinde hatırlatma babından yani. :) Yoksa ne sözümüz olacak. Geçmişimizi bir çok kişi biliyor. Ben Atatürk'ü ne çok severim, nede över dururum. Ne bir düşmanlığım var Atatürk'e, nede sempatim. Başarılı bir liderlik yapmış döneminde. Bunu da inkar eden olmaz. Elhamdülillah Müslümanım ve ona göre yaşamaya çalışıyorum. Müslümanlık hoşgörü dinidir. Fakat buraya yorum yazan her insan Müslüman olmayabilir. Ateist sayısı oldukça artmışken bu tarz dini yorumları pek dikkate almamak gerektiğini savunuyorum. Her kafadan bir ses çıkıyor, insanların kafalarını karıştırıyorlar. :)

oguzhanincetas adlı üyeden alıntı

atatürkle alakası çok var tabiki eğer bu vatanı kurtarmasaydı işgalden türk gençliği değil gavur gençliği olacaktı

Atatürk'ü çok sevmenizi anlıyorum fakat bu tarz yorumlar yaparak insanlara samimiyetinizi değil farklı bir görüşünüzü belirtmiş olursunuz. Bu yorum verilecek ilk cevap 1200'lü yıllar olacaktır. :)

HardMan adlı üyeden alıntı

Görüşlerimiz aynı hocam. Yukarıda da belirttiğim gibi, ne aşırı sevgim var nede nefretim. Görmeden tanımadığın birisinden nefret etmekte biraz zor zaten. Dinsizin birisi gelir bir yorum atar, siyasi görüşünü belirtir ortalığı karıştırır. Bu forumda son zamanlarda çok olmaya başladı zaten. Bu tarz yorumlar ile hiç münakaşa girmemek gerekiyor. :)
HardMan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 68 / 58
  • Ticaret 2, (%100)
reload58 kardeşim tartışma yeri burası değil. Görmediğim tanımadığım biri diyorsun. Hz Muhammed efedimizide görmeden sevdin müslüman olduğun için. o yüzden bunun yeri burası değil teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al