isousluer adlı üyeden alıntı

Eğri oturup doğru konuşalım. Kesinlikle karşı tarafı tanımam. Sadece birkaç kez konuşmuşluğumuz olmuştur. WmAracı'nda ise birçok kişiyi tanırım. Olayın geçtiği gün konuya bende dahil oldum. Birkaç yorum atmıştım. Konuyu biliyorum yani. Fuuy'un sitesi hacklenmesi üzerine savcılığa gittiğini, savcı amcası olduğu için sitesini hackleyen çocuğu kısa sürede bulduğunu ve gerekli cezai işlemin uygulanmasını istediğini söylemişti. Kimi yaptığının yanlış kimi doğru olduğunu söyledi. Fakat yönetici arkadaşlarımızdan biri (kim olduğunu inanın çıkaramıyorum şu an) Fuuy'a mahkeme kararının göstermesini istedi. Ki böyle bir istekte bulunması bence yanlıştı. Nedeni ise ortada kanıt gerecektirecek bir durum yok. **************lık konusu değil, hakkında veya bir başkası hakkında (forum içi) açmış olduğu bir şikayet konusu değil. Sadece yapmış olduğu şeyi söylemiş. Ha inanıp inanmamak kişiye bağlı. Eğer yöneticilerin çoğu inanmamışsa konu silinebilirdi. Süresiz uzaklaştırılma çok fazla olmuş. Ayrıca WmAracı'nın gündemini meşgul eden birçok kişi oldu şimdiye kadar. Siyasetinden tutunda geyiğine kadar. Ki geyik bölümü WmAracı'nın asıl gündemini fazlasıyla meşgul ediyor. Sonuçta burası webmaster forumu.

Velhasılı kelam naçizane düşüncem bunlardır.

Bildiğim kadarıyla konuştum. Bilmediklerim(iz) varsa diyecek bir şey yok.

Bu sözleri sanki diğer forumda başkası da yazmış ya da kopyalamış :)