C3S3T adlı üyeden alıntı

Referans amaçlı konuya yorum atan herhangi bir kişiye 3-4k arası çekim yaparsanız ticaretiniz yönünden sorun olmayacağını düşünüyorum çünkü yeni açılmış bir hesabınız var ticaret puanı 0 banka havalesi almıyorsunuz neden fastpay ? ben açıklayayım insanlara banka hesap numaranızı verirseniz kendinizi afişe etmiş olursunuz. Eğerki dolandırdığınızda o insanları yasal yollara başvuracaklar fastpay cepten cebe yada atmden cebe havale oldugu için şahıs sadece başkasına ait bi telefon numarasına attırıcak parayı çekip rahatına bakıcak. Madem satış yapıyorsunuz bankalar o kadar havale ücreti kesmiyor 1.si max keseceği 5 tl 5 tldeden sen ölmezsin bende ölmem.

Konuyla moderatörün ilgilenmesini istiyorum

Hesap numaramı zaten özelden veriyorum :D bu kadar içerlemenin anlamı yok sayın gerizekalı dolandırmak sizin gibilerin işi

Ek Olarak: Arkadaşlar 0554 660 19 01 numaram isterseniz ulaşırsınız yeni açılan Bi hesabın hemen ticaret yapması beklenemez ki siteyi daha dün aktif ettik ayrıca Google play uygulamamız bile var instafeno.com isteyenler girip rahatça istediğini yapabilirler