wmaraci reklam

AralarindakiFarklar.Net

3 Mesajlar 592 Okunma
smmexpress

Umur09 Umur09 :/ Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek dev.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 21 / 55
  • Ticaret 1, (%100)
Herkese merhabalar,

Konuya öncelikle wmaraci.com'da yeni olduğumu belirterek başlamak istiyorum. Aranıza yeni katıldım, umarım birbirimize karşılıklı faydalarımız dokunur. Bu kategori kendimle alakalı bilgi verebileceğim bir kategori olmadığından ben direkt olarak AralarindakiFarklar.Net nedir, amacı nedir; kısa bir şekilde size izah etmeye çalışayım.

AralarindakiFarklar.Net'i açma fikri bir ödev hazırlarken aklıma geldi. Sürekli iki şey arasındaki farkı araştırmamız istenmişti ödevde. Eğitimim İngilizce olduğu için yabancı kaynaklardan araştırma yapmam gerekiyordu ve bu siteyi açarken esinlendiğim site differencebetween.net oldu. Ben ve ekibimin amacı başta öğrenciler olmak üzere araştırmayı seven insanlara; ekibimizin tecrübesi ve tecrübenin yetmediği yerde araştırma yoluyla, benzer şeyler arasındaki farkları aktarmaktır.

Site şu an yayında fakat içerik olarak fakir durumdayız. Buraya kadar okuduğunuz için ve şimdiden vereceğiniz geri bildirimler için şimdiden teşekkür ederim. Ayrıca içerik konusunda yardımcı olabilirim diyen arkadaşlarım varsa da konuşmak isterim.

Tekrar teşekkürler, saygılar.
DaftPunk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

DaftPunk DaftPunk #K{o}/d Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Belirsiz
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 646
  • Beğeniler 355 / 228
  • Ticaret 25, (%100)
Güzel fikir Tebrikler.
Umur09

kişi bu mesajı beğendi.

Yalnız mısın ? mroyuncu.com| instagram.com/mrnoobofficial

AtilgaN AtilgaN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Geliştiricisi
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 53 / 78
  • Ticaret 6, (%100)
Mantık süper, iyi yerlere gidebilirsiniz. Tema çalışmalarından önce logoyu değiştirmekle başlayın hocam. Header'e de kategorileri eklerseniz iyi olacaktır. Aynı şekilde footerdeki logoyuda değiştirmelisiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al