Ücretlendirmeye gelirsek,
Tüm siparişler : 20 lira
2 tasarım : 25 lira

Birden fazla siparişte ücret için mesaj bırakın.

Mybb, wordpress,vbullettin,özel script ve akla gelen birçok sisteme dair çizim yapabilirim uyumlu ve kodlaması aşağıdakilere nispeten pratik olacaktır. Zaten çoğu sistemi de uzun süre kullandım düzenini biliyorum.

Ödeme Yöntemler :

EFT, FinansBank havale, Enpara ve PTT

Uzhan Medya İçin İnstagram tasarımlarımdan bazıları :

Google Play İçin ikon ve kapak :

E-Spor Takımı İçin:

Türk Hava Kurumu için bir duyuru afişiydi. Onlardan habersiz yayınlamak doğru olmaz diye düzenledim. Kurs alımı için bu afişi hazırlamıştım ve bazı şehirlerde basılmıştı.Bir tık daha detaylı bir afişti:

ÜST MENÜLÜ HALİ : http://i.hizliresim.com/r9aLWN.jpg

Referanslar :

Suistimal adlı üyeden alıntı

Logo ve kapak çalışması yaptırıldı. Mükemmel ilgili, fiyat konusunda esnek ve çalışmasını söz verdiği saatte özveriyle tamamlayan bir insan.

Ayrıca fiyatın uygunluğuda ayrı bir tercih sebebi. Çalışmak istiyorsunuz bence düşünmeyin, mükemmel birisi.

Kotil adlı üyeden alıntı

En üstteki resim troll resmen. :D

Hayırlı satışlar fiyat gayet uygun maddi durumum düzeldiği zaman alım yapacağım hayırlısıyla.

cagriel adlı üyeden alıntı

Arkadaştan bir kaç tasarım ve psd işi istedim.Ve oldukca güzel işler çıkardı.Hayran kaldım kendisine kefilim..

sametim11 adlı üyeden alıntı

Kendisine logo yaptırdım sagolsun ilgilendi birçok secenek sundu içlerinden sectim, işine önem veriyor ve her zaman en güzeli için çaba sarfediyor. tekrar çalışmak dilegiyle teşekkürler.

LaykHane adlı üyeden alıntı

İşinin eri ve son derece güvenilir bir arkadaştır. + Ref #adre