wmaraci reklam
lidertakipci

Direkt Olarak İndirme Linkine Ulaşmak

13 Mesajlar 3.149 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Yavuzs Yavuzs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 12 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Filehost sitelerinde herkesin bildiği gibi dosyaların linkleri var ve o verilen linklerde kimisi 30 sn bekleme süresi , kimisi reklam vs koyuyor ve daha sonrasında ana linke ulaşmamıza izin veriyor ( Tabii bu ana link en geç 24 saat içinde değişiyor. )

Ben direkt olarak ana linke ulaşmak için bir sistem hazırlamak istiyorum. Yani indirme linkini siteme koyacağım hazırladığım script reklamları geçerek beni direkt ana linke ulaştıracak. Bu mümkün müdür? Hangi programlama dilini kullanarak bunu yapabilirim? Teknoloji bu kadar gelişmişken bunu yapmak çok zor olmasa gerek :)

Diğer sorum da benim uptobox premium üyeliğim var. Premium üyelik kullanarak herhangi bir uptobox linkine tıkladığımda direkt olarak indirmeye başlıyor. Ben yine bir script hazırlasam ve bu script benim üyeliğime giriş yapsa , farklı bir kişi uptobox linkine tıkladığında direkt premium üyeymiş gibi indirme yapsa olur mu? Bu üyeliğe giriş yapan hep aynı IP gibi mi gözükür yoksa giriş yapan kişinin IP adresi gözüktüğü için hesap sürekli yasaklanır mı?

Net bilginiz olmasa bile bu konu hakkında fikri olan varsa ve buraya bildiklerinizi yazarsanız makbule geçer. Şimdiden teşekkürler.

wmaraci
reklam

NETEOR NETEOR neteor.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 1103
  • Beğeniler 630 / 380
  • Ticaret 14, (%100)
dediğiniz tam olarak rapidleech adlı yazılım oluyor. :)

-> https://github.com/Th3-822/rapidleech
Yavuzs

kişi bu mesajı beğendi.

steel steel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ne yaptığı belli değil
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 756
  • Beğeniler 961 / 70
  • Ticaret 12, (%92)
kendi premium üyeliginden indirme linklerini alıcaksın ancak premium üyelik için verilen indirme limiti nedir ?
Yavuzs

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 12 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

steel adlı üyeden alıntı

kendi premium üyeliginden indirme linklerini alıcaksın ancak premium üyelik için verilen indirme limiti nedir ?

Herhangi bir sınır yok . sınırsız indirme imkanı sunuyor.

wmaraci
wmaraci

BrainTR BrainTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** S**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 27 / 42
  • Ticaret 18, (%100)
HTTP Request ler izlenerek, taklit edilerek direk linklere ulaşılabilir.
Scripti yapabilmek için http request, curl, cookie konularında bilgi sahibi olmak gerek.
Fakat direk linkler genellikle ip ye özel verilebiliyor. Sen php ile bunu yaparsan download linki sunucu ip sine göre oluşturulur ve normal kullanıcılar indiremeyebilir.
Bunu geçebilmek için web proxy servislerini scriptine dahil etmen gerek.
Link alırken web proxy kullanılarak link alınacak, kullanıcı indirirkende web proxy nin aldığı linki gene web proxy ile indirecek, böylelikle link alım ve indirim işlemi aynı ip den gerçekleşmiş olucak.
Tabi web proxy servislerinin sana sağladığı API gibi bir kolaylığı olmuyor, onlarında sistemini taklit etmen gerekiyor.

Fakat bu tarz bir scripti sıfırdan yazmak farklı konularda epey tecrübe gerektiriyor.

• Üyelik 30.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 12 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
RapidLeech İstediğime benzer bir sistem fakat anlatmak istediğim şey bu değil :) RapidLeech 'te anladığım kadarıyla bir host'a scriptleri atıyoruz ve yüklemek istediğim dosyayı kendi hostingimize yüklüyor oradan da direkt linki veriyor. Fakat bende bu sistemi karşılayacak hosting mevcut değil :) Ki sınırsız depolama alanı ve sınırsız bant genişliği olan hostingler oldukça pahalı (Sınırsız demesine rağmen video , mp3 gibi şeyleri kabul etmeyen hostingleri saymıyorum).

Bu rapidLeech' i direkt olarak hosting'e değil de uptobox veya userscloud hesabıma indirip link verme şansım var mı acaba?

Ek Olarak:

BrainTR adlı üyeden alıntı

HTTP Request ler izlenerek, taklit edilerek direk linklere ulaşılabilir.
Scripti yapabilmek için http request, curl, cookie konularında bilgi sahibi olmak gerek.
Fakat direk linkler genellikle ip ye özel verilebiliyor. Sen php ile bunu yaparsan download linki sunucu ip sine göre oluşturulur ve normal kullanıcılar indiremeyebilir.
Bunu geçebilmek için web proxy servislerini scriptine dahil etmen gerek.
Link alırken web proxy kullanılarak link alınacak, kullanıcı indirirkende web proxy nin aldığı linki gene web proxy ile indirecek, böylelikle link alım ve indirim işlemi aynı ip den gerçekleşmiş olucak.
Tabi web proxy servislerinin sana sağladığı API gibi bir kolaylığı olmuyor, onlarında sistemini taklit etmen gerekiyor.

Fakat bu tarz bir scripti sıfırdan yazmak farklı konularda epey tecrübe gerektiriyor.

brtfix.com sitesinde gördüm de adam birkaç reklam koymuş linklere , uptobox linkine tıklayıp reklamları geçince olarak premium hesaptan , premim'muşsun gibi indiriliyor dosyalar. Acaba hazır bir sistem midir diye merak ettim bende.

steel steel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ne yaptığı belli değil
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 756
  • Beğeniler 961 / 70
  • Ticaret 12, (%92)
Yavuzs brtfix.comdaki reklam olayına baktım bi kere deniyim dedim kendimi sövmemek için zor tuttum 1 download yapabilmek için 4-5 belki daha fazla ben o kadar dayanabildim link kısaltması yapmıslar. link.tl bc.vc vs vs o ne dir ya

• Üyelik 30.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 12 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
steel evet reklam olayını fazla abartmışlar paypal kapatılmadan önce premium üyelik alarak kullanmıştım :) Userscloud , pCloud ve Uptobox üzerinden yükleme yapıyorlardı ve linklere tıklandığında direkt olarak kaynak linkten indirmeye başlıyordu.

SilentTurk SilentTurk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 84 / 23
  • Ticaret 1, (%100)
Direct Download imkanını aynı zamanda cbox siteleride hizmet sağlıyor. 5 veya 7 Reklam geçiriyorlar. Premium hesap almak istemeyenler için ideal.

ByN34 ByN34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Uploader
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** İ**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 4 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

steel adlı üyeden alıntı

Yavuzs brtfix.comdaki reklam olayına baktım bi kere deniyim dedim kendimi sövmemek için zor tuttum 1 download yapabilmek için 4-5 belki daha fazla ben o kadar dayanabildim link kısaltması yapmıslar. link.tl bc.vc vs vs o ne dir ya

Dostum yanlıs anlamaada site masrafları icin gerekli olan seyler onlar reklam koymasak sitenin masraflarını nasıl karsılayacaz?

www.BrtFix.Com - 4K Türkçe Dublaj Film İndir
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al