wmaraci reklam
lidertakipci

Arkadaşlar Neden Sizce Tutuklanmadım ?

9 Mesajlar 759 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

heymam2bab heymam2bab Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisliği
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 737
  • Beğeniler 28 / 80
  • Ticaret 20, (%100)
Arkadaşlar gerçekten bunu okuyup bana yardım edebilecek birisine ihtiyacım var.

Arkadaşlar ben hayatımda ilk defa alkol içiyorum 2 gün önce gece absinthe alkol alıp evin uzağında bir yerde içiyordum birileri geldi beraber içtik sonra sanırm ben aşırı derecede alkolün etkisine girmişim 2 şişe filan içtim babam benim 4 yıl önce vefat etmişti. Sabaha karşı babamı filan sormuşum ve ( bizim eski evimiz ) olan yere gidip apartmandan içeri girmeye çalışmışım giremeyince komşudan yardım isteyip aşağı gelip kapıyı açmasını istemişim. Adam açıyor kapıyı içeri giriyorum 3. kattaydı bizm ev 2. katın ziline basıp acılınca hop içeri dalıyorum sonra çıkıyorum başkasını görünce. 3. kata çıkıp evimiz olduğu yere kapıyı çalıyorum kimse açmıyor bende anahtarımı deniyorum açılmayınca en az yarım saat anahtarla kapıyı açmaya çalışıyorum açılmıyor yan komşudan yardım istiyorum oda açamıyor kim oturduklarını bilmiyorlar sanırım bina yöneticisine git diyorlar gidiyorum diyorum ki üstte siz oturmuyorsunuz geçen sene taşındınız siz yo diyorum bende dün orada yatıyordum nasıl taşndık olm saçmalama başkaları oturuyor orada diyor kadın sonra ben ısrar ediyorum filan baya kadın polisi arıyor aşağı iniyoruz tam polis geliyor ben yukarı doğr gidiyorum uzaklaşıyorum ve bir çimende oturuyorum yanımda bir çocuk vardı oturuyordu sigara istedim verdi o sıra polisler geldi ne içtiniz siz bir şey mi kulladınız v.s sormaya başladı üstümüzü aradı üstümde kimliğim yoktu tc anne baba adı filan sordu verdim hepsini sonra bizi yolun sonuna bırakıp hadi evinize gidin buradan diyip bizi gönderdi. sanırım polisler bize sordu hap mi içtiniz esrar mı içtiniz ne bu ben dedim bu cocugu tanımıyorum alkol içtim filan dedim ama ayakta bile duramıyordum ben. sonra otobüse binip kendi evime gittim. O akşamı 2 motorlu polis gelip tüm mahallede benim kim olduğumu filan sormuşlar daha önce bir şey kullanıp kullanmadığımı vs sorup bilgi alıp gitmişler. Madem öyle neden beni tutuklamadılar neden alıp ifade istemediler?

Araba da savunmasına şunu şunu yaz dediler geçtiler şimdi bana bunu gerçekten söyleyebilecek var mı?

wmaraci
reklam

VBMaSTeR VBMaSTeR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kimyager
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 26 / 61
  • Ticaret 2, (%100)
Hakkında şikayetçi olan yoksa seni tutuklaması iöin ortada herhangi bir suç yok.

• Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 737
  • Beğeniler 28 / 80
  • Ticaret 20, (%100)
VBMaSTeR hocam haklısınız hayatımda ilk defa alkollü yakalanıyorum. Ağzımı oynatacak halim bile yoktu o gün benim. Ama benim anlamadım nokta madem olay orada sona eriyor akşam gelip niye tüm mahalleliye benim kim olduğum neler yaptığım ile ilgili sorgular soruyorlar

VBMaSTeR VBMaSTeR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kimyager
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 26 / 61
  • Ticaret 2, (%100)
Gbt niz temiz çıktı ise sizi götürebilecekleri bir sebep yok hocam. Ancak hareketleriniz alkollü birine göre biraz haşarı. Yani ot da kullanmış olabilirsiniz diye araştırmaları normal tabi ki

wmaraci
wmaraci

hsynnr hsynnr SEO Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 890
  • Beğeniler 350 / 216
  • Ticaret 64, (%100)
Hocam içki içmişsiniz bende 18 yaşında piknik alanında Dağıtmıştım :D jandarma gelmişti hakkımda şikayet olmadığı için bir kaç soru sorup bırakmışlar arkadaşlarda vardı yanımda kısaca tutuklama yok ne kadar güzel işte başınız ağırmaz :)

SEO 

ChesterFiel ChesterFiel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İnşaat Teknikeri
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 86 / 274
  • Ticaret 7, (%100)
Seni o vaziyette eve birakmalari lazimdi. 1 gun bos yere nezarette durma diye birakmislardir.

• Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 737
  • Beğeniler 28 / 80
  • Ticaret 20, (%100)
ChesterFiel hocam eski evime 15 km uzaktaydım 20 25 dk lık yol zaten nezarete atsalar bayram olduğu için 3 gün orada kalmam gerekirdi ona nazaran bırakıp savcıyı bekliyor olamazlar mı ki ?

luxfm luxfm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ziraat Katılım I.T
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1460
  • Beğeniler 372 / 371
  • Ticaret 9, (%100)
dersini almışsındır işte bir daha içme bir sıkıntıda çıkmamış keyfine bak.
muhammetdkaya

kişi bu mesajı beğendi.

Vedat61 Vedat61 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad V** T**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 1 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba hocam, öncelikle geçmiş olsun. Olayda kayda değer bir suç yok, şikayet yok ve en önemlisi sarhoşsunuz, verilecek ceza en fazla para cezası, nezaret olabilirdi. Bayramınız mübarek olsun kötü alışkanlıklardan uzak durmanızı dilerim :)
muhammetdkaya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al