wmaraci reklam

Youtube Adsense giriş ve reklam sorunu

3 Mesajlar 682 Okunma
wmaraci reklam

koz4 koz4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)
Öncelikle sistemin normal Adsense hesabı var sorun yok bir adet kanal açtım aynı mail ile ve youtube Adsense bağladım
Ancak youtube Adsense ayarlarını ve para kazanmayı göremiyorum sadece kanal kisminda görünüyor youtube adsense ayarlarina tiklayince benim normal herzamanki adsense sayfasina götürüyor
Youtube Adsense sayfasıni ayrı gösterilen bir sayfası varmı link verebilirmisiniz
Ben youtube de dolar işaretini tl ye çevirmek falan istiyorum onları yapamıyorum ayrıca videolarimdaki reklamlar sadece masaüstünde girince görünüyor o ayarları yapmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

wmaraci
reklam

faikbas faikbas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 8 / 10
  • Ticaret 4, (%100)
Kanalınıza girin. Kapak resminin üst tarafında abone sayınız görüntüleme sayınız ve video yöneticisi olacak. Orda Görntüleme sayısına tıkla analytics kısmına giriyorsun ordan herşeyi görüntüleyebilirsin.
koz4

kişi bu mesajı beğendi.

koz4 koz4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)

faikbas adlı üyeden alıntı

Kanalınıza girin. Kapak resminin üst tarafında abone sayınız görüntüleme sayınız ve video yöneticisi olacak. Orda Görntüleme sayısına tıkla analytics kısmına giriyorsun ordan herşeyi görüntüleyebilirsin.

Hocam onu kullanıyorum ancak ayar değiştirme falan onları bilmiyorum bide genel kazanç günlük falan bu forumda görüyorum yayinliyorlar onu nereden bakıyoruz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al