wmaraci reklam

Suriyeliler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz

55 Mesajlar 7.141 Okunma
wmaraci reklam

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Ben şehit olayım, ben vergi ödüyeyim sefasını suriyeliler sürsün.

Ben KÖPEK GİBİ ÜNİVERSİTEYE ÇALIŞAYIM SURİYELİLER BEDAVA GİRSİN.

.....
557furkan 4u24

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

724SATINALCOM 724SATINALCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 43 / 94
  • Ticaret 0, (%0)

Scss adlı üyeden alıntı

desteklediğim olaydır.
vatandaş olsunlar ve üniversiteye ygs ile girsinler
vatandaş olsunlar ve gss borçlarını ödesinler
vatandaş olsunlar ve aylık bilmem kaç yüz liralık yardımdan mahrum kalsınlar
vatandaş olsunlar ve adı ücretsiz, kendi ücretli sağlık hizmetine para versinler
vatandaş olsunlar ve artık vergi mükellefi olsunlar
vatandaş olsunlar ve mülteci olarak sadece kimlik ile gidebilecekleri ülkelere pasaport ve vize almak için uğraşsınlar

.
.
.
diye uzayıp gider.

şahsen suriyeli olsam istemezdim, dezavantajları çok fazla.

kaynak

ilk ve sonuncu maddeye ihtiyaçları yok veya 5-10 sene içinde çare bulurlar... HDP veya PKKlı ailelerin %90 ı Yeşil kartlıdır aynı şekilde suriyeden gelenlere yeşil kart bedava gıda yardımı verilecektir. Sen vatandaş olunca vergi ödeyecek sağlık pirimimi ödeyecek sanıyorsun. Üremekten başka birşey yapmıyorlar çadırda bile 150-200 bin çocuk doğmuş
4u24

kişi bu mesajı beğendi.

enucuzmagaza.biz
amway.com.tr/user/enucuzmagaza/invite=yes
shop.flptr.com
Trendium.Moda

4u24 4u24 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 610
  • Beğeniler 376 / 170
  • Ticaret 5, (%100)
Rezalet
Besir esad gebertemedi gitti sunlari
557furkan

kişi bu mesajı beğendi.

724SATINALCOM 724SATINALCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 43 / 94
  • Ticaret 0, (%0)

KadirHameş adlı üyeden alıntı

bu konunun konusulacagı yer webmaster genel degil :) lakin kendimi tutamayacagım

bunca yıl kürt kardeşlerimize ( yani örgütü desteklemeyen dürüst kürtler ) ana dilde özgürlük vermeyen devletimiz veya sorun cıkartıp durduk dışladık ötekileştirdigimiz insanlar yaptık hem devletimiz hem bizle aha kürt dedik kürtce müzigin yasak oldugu bir ülkede yasadık durduk suan benim komsularım suriyeli ve son ses arapca müzik mezdeke calıyor oynuyorlar neden biri cıkıp müzigi kapatmalarını ve arapca konusamayacaklarını söylemiyor... benim kürt ninem türkce bilmiyor diye yası 90 olmasına ragmen devlet dairesinde kovulup asagılanırken suriyeli yavsaklara tercuman tutuluyor eşitlik işte bu eşitlik :(:(:( bu aradakürt degilim kim eziliyorsa ondanım ben

90 yaşındaki ninenin Türkçe bilen çocugu yada torunu yokmuymuş yoksa ninede para yok niye yardım edelim mi denmiş evlatları akrabaları tarafından..

enucuzmagaza.biz
amway.com.tr/user/enucuzmagaza/invite=yes
shop.flptr.com
Trendium.Moda
wmaraci
wmaraci

Kingjames Kingjames WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Satış temsilcisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 235 / 265
  • Ticaret 9, (%100)

İsa adlı üyeden alıntı

Biri şunlara söylesin; Türkler başka bir ülkeden vatandaşlık alana kadar ...... yırtıyor. Burada doktor, Kanada'da pizzacılık yapıyor. Elin avrupalısı öyle bedava ekmek yemeğe alıştırmıyor kimseyi. Tembellik etmek yok, çalışmadan kazanmak yok, ayrıca nitelikliysen gelebilirsin! Ulan bunlara hadi yardım ettiniz bir şey demedik de vatandaşlık ve bedava konut nereden çıktı? Senin kendi öz yurttaşın ev alamıyor, bırak ev almayı hayalini kuramıyor. Ağzımı bozduracaklar ya yemin ederim sinirleniyorum. Kendileri mi arkadaşlık, kardeşlik yapmış? Biz çektik bütün çileyi biz!

Bedava ev demedi kimse. . daha dikkatli olalım.

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Kingjames içimi rahatlattın.

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
Ermeniler yıllarca Osmanlı himayesinde gül gibi geçindiler hatta Osmanlı devletinde üst kademelere çıktılar. Gerisini biliyorsunuzdur. Şimdi daha vatandaşlık verilirken bazı Suriye vatandaşları Türkiye'de payları olduğunu iddia ediyorlar, iç savaşa koşarak gidiyoruz.

Ek Olarak:

Atlascringe adlı üyeden alıntı

Neden böyle düşünüyorsunuz arkadaşlar, Aynı şey sizin başınıza gelse ne yapardınız. Orada kiminin bebeği kiminin anası kiminin babası öldü buraya sığındılar, Bizler nasıl bir Müslümanız ki zorda kalan insanlar için böyle düşünebiliyoruz. Onlarda Müslüman Sözleriniz ile günaha giriyorsunuz.

Atalarımız, dedelerimiz bu vatanı kanıyla kazandı. Sende o ataların, dedelerin torunusun. Onlar olsa ne derlerdi acaba...

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)

724SATINALCOM adlı üyeden alıntı

90 yaşındaki ninenin Türkçe bilen çocugu yada torunu yokmuymuş yoksa ninede para yok niye yardım edelim mi denmiş evlatları akrabaları tarafından..

sen olaya fransız kalmıssın belliki gecmişe in cok gitmene gerek yok ne deginide anlamış degilim azucık acık cümle kur neyi ima edmeye calısıyorsan direk onu yaz

işte buu

ufukozdemir ufukozdemir Biraz Vicdan Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** Ö**
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 72 / 160
  • Ticaret 17, (%100)
Benim görüşüm yine dönen oyunlar olduğu , birileri suriyeliler üzerinden olayları yine unutturma çabasında , herkes patlamaları , diploma krizi , yargıtay ve danıştay kanunu unuttu . ayriyetten Türk halkı iyi niyetlimi yoksa artık susturuldukmu bilmiyorum , Herşeyin bedeli halka ödetiliyor . Ülkede kaçak elektrik vs kullanılıyor halka ödetiliyor , vergiler desen ayrı bir mesele , birileri diyorki yok din kardeşimiz onlarda vergi vercek vs. Hiç bir şekilde uyuşmayan suriyeliler kültür,aile vs sadece ortak yön müslümanlık . Türkiye gelecek planları yapmadığındanmıdır vatandaşlık vs verelim diyor anlamadım , suriyeliler hızlı bir şekilde ürüyorlar bundan 20 yıl sonra sayıları 10m geçer . Bazıları ırkçılık olarak görmekteler fakat gözleri sadece din kardeşliğini görmekteler.

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
İşe yaramayan boş yere yemek yiyip boş yere pisleyen bir sürü insandan ibaret savaştan kaçıp hainlik yapmış insanlar bunlardan hiçbir hayır gelmez vatanını savunmayan insan boş insandır bu insanlara arka çıkmak caiz değildir.

Sen kaçıp onlara gitsen kafana sıkardı bunlar doğruya doğru hepsi terörist bunlar ülkeye girdi gireli hayırlı bir iş olmadı terör arttı tecavüz arttı b.k çıktı zaten her 9 ayda bir doğuruyorlar bi 5 yıl sonra bizi ülkeden atmaya çalışırlar

en iyisi yılanın başını küçükken ezeceksin...
NETEOR Dorebar millertekadam

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al