wmaraci reklam
lidertakipci

Rüyam Hakkında Bilginiz Varsa Lütfen Yorumlayın

12 Mesajlar 1.512 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Favori Favori webisin.com Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 318
  • Beğeniler 36 / 56
  • Ticaret 8, (%100)
Bu tamamen Eski Zamanlardaki Dine Baglılıgından biraz mesafe acmıs olmanızla alakalı eskıden yerıne getırdıgınız Dinsel konulardaki ibadetlerinizden uzaklaşmış ve bunlar sizde kafa karaışıklıgı ve korku uyandırmaya başlamış . ruyanın değil ancak bilinç altınızın sölemekte oldugu bu

wmaraci
reklam

Atlascringe Atlascringe Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Seo
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 387 / 182
  • Ticaret 21, (%100)

Favori adlı üyeden alıntı

Bu tamamen Eski Zamanlardaki Dine Baglılıgından biraz mesafe acmıs olmanızla alakalı eskıden yerıne getırdıgınız Dinsel konulardaki ibadetlerinizden uzaklaşmış ve bunlar sizde kafa karaışıklıgı ve korku uyandırmaya başlamış . ruyanın değil ancak bilinç altınızın sölemekte oldugu bu

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim, bundan iki hafta öncesine kadar yine uykularımda bağırarak ve korkarak kalkıyordum bu 2 yada 3 gün sürdü. Sonra namaz kılmaya başladım o günden beri rüya görmedim. Yaklaşık olarak bu 2 ve 3 gündür sabah namazlarını kılmaya kalkamıyorum ve bu gün yine anlamlı bir rüya gördüm, bir yandan sabah namazını kılamadığım için bu rüyayı gördüğümü sanıyorum.

Bu arada arkadaşlar vaktinizi alıyorum kusuruma bakmayın. Düşünceleriniz için hepinizden Allah razı olsun.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al