geçmiş olsun hocam sizede ne diyeyim emeklere yazık oluyor :/

Ek Olarak:

KadirHameş adlı üyeden alıntı

merhaba hocam sitenizi pm atabilirmisiniz inceleme yapayım

halitaga adlı üyeden alıntı

bendede 15 Haziran'dan da beri sorun var. Tib Google'u engelledi haberleri çıkmıştı. Google girmiyordu o gün ne olduysa oldu. Günlük 500 hit bir anda 150'lere düştü ve düşmeye devam etti. Şuan günlük hit 70-100 arası...

blanc41 adlı üyeden alıntı

benim film sitem içinde böyle birşey geçerli saldırılarının önüne geçmek için ne yapmak lazım ?

Herkesten genel olarka duydugumu söylemek gerekirse hosting paketimizi gözden geçirmek gerekiyor daha maliyetli ama daha işlevli bir paket gibi. Ben bir değerlendiricem bu ihtimalide yararını görürsem sizede bilgi veririm.

Ek Olarak:

KadirHameş adlı üyeden alıntı

merhaba hocam sitenizi pm atabilirmisiniz inceleme yapayım

halitaga adlı üyeden alıntı

bendede 15 Haziran'dan da beri sorun var. Tib Google'u engelledi haberleri çıkmıştı. Google girmiyordu o gün ne olduysa oldu. Günlük 500 hit bir anda 150'lere düştü ve düşmeye devam etti. Şuan günlük hit 70-100 arası...

nokta adlı üyeden alıntı

hocam dmoz' kaydı nı bir sorup araştır, siteniz güncelse silmeye hakları yoktur. Ben dmoz'u arada bir bakiyorum, 2003 den beri güncellenmiyen kategoriler var. Editörlere ulaşabilirsen yada Moderatörlere, hiç olmadı Buradaki arkadaşa, forum içerisinden konu açıp bildir, ilgilenicektir.

Başvurum birkaç saat önce tekrar aktifleşerek onaylanmış hocam. 1 günde onaylamaları mutlu etti ancak 3 gün önce sildilerse yarın birgünde silecekleri ihtimalinide düşünmüyor değilim. sitem güncel ve oldukça temiz. Hatta tek bir copy paste değmemiş ve kaliteli içerikler hazırlandı ancak benim şanssızlıgım ols agerek. Teşekkürler ilginiz iç.in