Eskiden salih adında bir çalışanları herkesi dolandırdı 4 ay boyunca. Sanırım siz ondan bahsediyorsunuz.

Radoyun benim bildiğim ( 1-2 hafta kadar önce ) 4000 i aşkın referansı var ki hadi 1-2 arkadaşı oldu diyelim 4000 farklı web sitesi nasıl arkadaş olabilir ?

adamların ***.net webmastersitesi.com gibi günlük tekil ziyaretçisi 100.000 - 200.000 olan sitelerde reklamları var, ve bu sitelerde yüzlerce müşteri yorumlar var.

***.net te sadece toplam 3 farklı konularında 4000 ( dört bin ) i aşkın müşteri yorumları var ve %99 u olumlu.

Bu adamlar unutmayın ki Türkiyeye profesyonel anlamda bu işi getirdiler. Ve bana görede şuanda adam gibi referansı olan tek firmadır. Haber7.com gibi siteler radoyun referansıdır bunu da unutmayın.

Bunları nerden mi biliyorum? Arkadaş falan değiliz sadece kendilerinin çok eski müşterileriyim. son çalışmamızdan örnek veriyim, 2 hafta kadar önce günlük tekil hiti 200 olan sitem bu gece 12.00 itibari ile 2300 e ulaştı.

Adsense gelirim 2 hafta önce aylık bazda 30-40 dolar iken, şuan 250-350 dolar arasındadır.

Radoya gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

Ek Olarak:

+ olarak birde ekleme yapıyım, Radoy'un sahibi Semih bey sanırım, sadece radoy markasına ve şirketine 75.000 lira gibi bir yatırım yapmış, *** da noter sözleşmelerini vs de görmüştüm.

Elin gavurlarını pohpohlayıp böyle yükselmesi gereken kişileri kösteklememeliyiz, birazda Türkler kazansın.