wmaraci reklam
lidertakipci

Ne Diyeceğimi Bilmiyorum !!

10 Mesajlar 1.270 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

mahsum mahsum Taklitler Aslını YÜCELTİR Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafiker, İnternet Girşimcisi
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1029
  • Beğeniler 318 / 313
  • Ticaret 8, (%100)
Slm arkadaşlar bu gün burda bir konuya değnecem. Ben sadece Bir webmasterim ve diyarbakırlı kürdüm.
Birkaç gün önce diyarbakırın köklü taraftar gurubu olan AZRAİLLER için bir web sitesi yapıyordum ve siteyi hazırladım tam bitti artık yarın teslim ederim derken bu gün web sitesine girdiğimde *ERFSİZ amaçsız bazı kişiler tarafından site hacklendi sitede bir siyasi örgüt veya herhangi bir ayrımcalık söz konusu değildi kimseye küfür edilmemişti Müslümanlık Karşıtı sözler Yoktu. Sadece sitede diyarbakır spora yönelik haberler vardı ve site hacklenip sitenin indexine isLami Hacking Scruty BirLiqi diye yazılar sora üste türk bayrağı felan yerleştirilmiş ve şimdi bunlar bu saldirila ilgili olarak bir açıklamaya bile tenezül etmemiş. ve saldırıyı ne amaç ile yaptıklarını bilmiyorum Bence Saldırıyı bir yada bir kaç Soysuz Köpek yapmıştır ve saldırıyı yapanların bu forumda olduğunu düşünüyorum. ŞİMDİ EĞER BU FORUMDA İSENİZ BİR AÇIKLAMA YAPMAK ZORUNDASINIZ EĞER BU ŞEKİLDE AÇIKLAMA YAPMAYACAKSANIZ
mail adresim: maceyaser@gmail.com
MAİL ADRESİME BİLGİ GÖNDEREBİLİRSİNİZ.
NOT: Saldırıda zoruma giden O kadar emeğimiz boşa gitmesi ve Sanki ben Türkiyede Yaşamıyormuşum Gibi Sayfaya Türk Bayrağının Yerleştirilmesi.
Saldırıya şaunda hack bilgim olmadığı için bir karşılık veremiyorum ama bunu yapanları ALLAHA havale ediyorum. Ve en kısa zamanda Sırf Bu konu yüzünden Biraz WEBMASTERLİĞE ara verip hack ile uğraşacam.
ŞİMDİ BU YAZIYI YAZARKEN SİNİRDEN NE YAZDIĞIMI TAM OLARAK BİLMİYORUM VE EĞER BİR KUSUR İŞLEDİYSEM AFFEDİN.
SALDIRIY YAPAN *ERFSİZİN FACESİ : https://www.facebook.com/vurkacteamm

NOT 2 : Saldırı sonrası sitemi tekrar eski durumuna getire bilirmiyim? eğer getire bilirsem nasıl getireceğim konsunda yardım edermisiniz.
WEB SİTESİ : http://azrailler.com/

wmaraci
reklam

52282 52282 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 26.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 169 / 271
  • Ticaret 13, (%100)
Hack ie uğraşacaksanız Kali Linux şarttır. Ayrıca yazılım dilleri ve yabancı kaynakları takip edip exploit yapmanız lazım. Şu sıralar çok sorun var sunucularda açıklar var, islam yada türklük üstüne değil bunların amacı havalı olmak. Eğer öğreneceğim diyorsanız yabancı kaynaklar daha iyi ama türkçe olsun derseniz de bol bol virüs yersiniz...

• Üyelik 20.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1029
  • Beğeniler 318 / 313
  • Ticaret 8, (%100)
@[Yıldırım](userid:52282) adamın facesini felan buldum bunları siber suçlar ile mücadelye şikayet edememiyim.

TNT TNT Aforizmalar... Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad H** F**
  • Mesajlar 786
  • Beğeniler 7 / 249
  • Ticaret 44, (%100)
mahsum Hiç bir şey elde edemezsin emin ol. Onun için web siteni düzelt yayına devam et açıklarını kapat.

wmaraci
wmaraci

luxfm luxfm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ziraat Katılım I.T
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1460
  • Beğeniler 372 / 371
  • Ticaret 9, (%100)
yedek alınmış olabilir sunucuyu aldığın yer ile iletişime geçip bir sor bunu yapanlarda sırf diyarbakır yazıyordur diye bile yaparlar insanları ayıran bencil varlıklardan başkaları değil sen doğru ol eğri belasını bulur bir gün geçmiş olsun.

TheThanatos TheThanatos Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Belirtilmedi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 842
  • Beğeniler 55 / 171
  • Ticaret 5, (%100)
Irka yönelik veya sizi tanıdığını bile düşünmüyorum site indexli bir şekilde hosting şirketinden aldığın kanıtlarla birlikte en yakın karakola başvurmalısınız. (Darbe girişimi olduğu için şuan ilgilenmiyebilirler.)

• Üyelik 20.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1029
  • Beğeniler 318 / 313
  • Ticaret 8, (%100)
TheThanatos Hocam karakola baş vurduktan sonra bu kişerden ne alabilirim yada onların cezası ne olur

TheThanatos TheThanatos Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Belirtilmedi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 842
  • Beğeniler 55 / 171
  • Ticaret 5, (%100)
mahsum ilk suçu ise uyarırlar veya denetimli serbestlik verirler eğer daha önceden bu suçu yapmışsa hapis cezası.

sospas sospas www.mustafasevinc.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sales and Technical Manager
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1292
  • Beğeniler 356 / 550
  • Ticaret 37, (%100)
Şikayet etsenizde bir sonuç çıkacağını sanmıyorum. Geçmiş olsun. Bu da size bir ders olmuş olur. Yedekli çalışırsınız. :(

cudjex cudjex ozergul.net Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1647
  • Beğeniler 347 / 570
  • Ticaret 8, (%100)
komik bi konu olmuş, geçmiş olsun.

ozergul.net/com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al