wmaraci reklam

Şu Laptop İşe Yarar mı?

7 Mesajlar 687 Okunma
smmexpress

Makalepaneli Makalepaneli I Love Yandex Money Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör, Programci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 777
  • Beğeniler 96 / 355
  • Ticaret 91, (%98)
http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/hp-laptop-25ghz-8gb-ram-1tb-hdd-3gb-ekran-karti-156-gri-renk-P113249405

günlük kullanımda bu laptop iş görür mü arkadaşlar? oyun falan da oynarım elbette ama gta 5 kesinlikle değil :D

I Love Yandex Money
wmaraci
reklam

Ria Ria WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 2 / 17
  • Ticaret 11, (%100)
günlük kullanımda da görür oyun da oynanır bence gayet iyi bir leptop

Makalepaneli Makalepaneli I Love Yandex Money Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör, Programci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 777
  • Beğeniler 96 / 355
  • Ticaret 91, (%98)

Tayfun_TR adlı üyeden alıntı

günlük kullanımda da görür oyun da oynanır bence gayet iyi bir leptop

amd işlemci kafamı karıştırdı bunun dengi i3 mü i5 mi hocam bilginiz var mı?

I Love Yandex Money

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
İşinizi fazlası ile görür.

wmaraci
wmaraci

SalihToy SalihToy WordPress'in Gücü Adına Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 393
  • Beğeniler 146 / 97
  • Ticaret 36, (%100)
ben bir makine alıcam ama bilmiyorum genellikle tercih edilen masaüstü. :)

WordPress; Kurulum & Optimizasyon & Entegre & Türkçeleştirme & ThemeForest, İşleriniz Yapılır!

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Günlük işler için fazlasıyla yeter, hatta gta 5 oyununu bile oynatır gerekli ayarlar yapılırsa, fakat söyle bir şey var orada satıcı taraf yanıltıcı reklam yapmış Ekran kartı 3GB yazıyor fakat aslında öyle değil 2 adet ekran kartı var birisi dahili, diğeri harici. Dahili olan 1 GB harici olan 2GB ve bilgisayar kullanım esnasında sadece birini tercih edebilirsiniz. Bu da ya 1GB ekran kartı olur yada 2GB ekran katı olur fakat 3GB ekran katı olarak kullanılamaz.

Ama dediğim gibi normal bir kullanıcının tüm işlerini görür. Hatta bir çok kullanıcının işlerini görür.

AMD konusunda ise eski tip işlemcilerde ısınma sorunu var evet fakat duyduğuma göre bu A tipi işlemciler de pekte ısınma sorunu yokmuş. Bence alına bilir fiyatı çok uygun geldi bana ayrıca yanında birde 4 GB RAM sipariş ederseniz bilgisayar tadından yenmez.

Okumuşsundur tabi ama buradan da belirteyim eğer sorun yaşarsan bak bilgisayarı satın almış bir kullanıcının yorumu;

Ürünü yeni aldım bazı sorunlar yaşadım sizlerin yaşamaması için burda paylaşıyorum.. Ekran kartını HP'nin kendi sitesinden indirin, AMD'nin siteden indirince PC gereksiz yere kasıyor. WİFİ çok çekmiyordu HP siteden driveri indirince o da düzeldi. PES 2016 yükledim en düşük ayarlarda kasıyordu oysa kasmaması gerekiyordu meğerse Ekran kartının CPU frekans ayarlarını ekran kartı kısıtlamış bu yüzden tam olarak verim vermiyormuş ekran kartı. Frekans ayarlarını yükselterek bu sorunu çözdüm PES 2016 dan sabit 60 fps alıyorum şimdi. Bu sorunun çözümü şu şekilde masaüstünde sağ tıklayın en üstte grafik özellikleri deyin ''amd catalyst control center'' açılacak ordan performansa girin sonra da ''CPU gücü''ne ve karşınıza bi çubuk çıkacak pilde ve takılı diye burda 1000 mhz olan CPU gücünüzü 2200 mhz yapın. Böylelikle oyunlardan tam performans alın.

softwarencoder softwarencoder Mezar da responsivedir Altın Üye
  • Üyelik 22.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 803
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 17, (%100)
Bana kalırsa hp ye asla bulaşma heleki amd kullanmış kesin kez bulaşma :) hp yi kışın için alıyorsan he al derim ayaklarının altına koyar ısınırsın :) 3 sene civarı teknik serviste çalıştım oradaki bilgime dayanarak konuşuyorum kendi yorumumdur tamamen.

Aynı paraya yada az bir miktar üstüne çok güzel bilgisayarlar bulabilirsin günlük kullanım için de oyun içinde işlemcin intel olacak başta bu kesin kural nekadar amd ler oyun içinde görünsede intelden asla vazgeçme pişman olmazsın

Ekran kartı olarakta kesinlikle nvidia bu hem amd işlemci hem amd ekran kartı yani bunda oynayacagın oyunlar zamanla bilgisayarını öldürdüğünü işlemcinin artık dayanmayacagını gözle görebilirsin heleki bunu hp yapmışsa bunu pc başında olmasan bile hissedersin :D

Benim görüşüm amd işlemciye amd ekran kartına asla bulaşma ve hp ye asla yaklaşma bile.

Tamamen kendi görüşümdür bu zamana kadarki tecrübelerimde gördüğüm kadarıyla yazdım. Kolay gelsin özelden yada facebooktan falan eklersen yardımcı olurum laptop konusunda.

Kurumsal, E-ticaret ve Özel Yazılım ve SEO İhtiyaçlarınız İçin BCYSoftware Solutions firması olarak yanınızdayız.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al