Eminim bu konuda benden fazlasıyla deneyimli arkadaşlar vardır fakat bir şey söylemek istiyorum. Mesajların hepsini okudum ve çoğunuzun dediği gibi kimse düzeni bozmaktan yana değil. Yani var olan bir şeyi bozmak. Aslında var olan bir şeyi bozmak için 90k-100k her neyse kullanıcının kullandığı düzeni bozmak zorunda değilsiniz, halihazırda subdomain üzerinden her gün 10-15 dakika aklınıza gelen güzel şeyleri ekleyerek forumu çok daha ileriyle (flash ve görsel açıdan) götürebilirsiniz. Yani madem bu kadar para kazanılıyor, kendinize yetecek kadar kazanıyorsunuzdur eminim. Yoksa bu kadar emeğin karşılığını alamayıp dükkanı kapatıp giderdiniz. Ufak ufak yatırımlar yapıp, yeni yöneticiler, editörler alıp bunu başarabilirsiniz diye düşünüyorum. Her şeyden önce bir ofiste oturulup tartışılması gerek. Ülkemizde tutabilen ne kadar forum var ki? toplasan 10-15'i geçmez. Çok mu zor bir masada buluşup kozları paylaşmak? merak ediyorum gerçekten. Yani kullanıcı sürekli yenilik ister. Sevdiğim bir söz vardı siz kullanıcıya sorarsanız siz daha isteklerini yapmadan o başka bir şey ister diye. Madem böyle siz yeni bir şeyler katmaya çalışın. Bu iş yeni reklam alanları oluşturmakla olmuyor. Bunu kavramamız gerekiyor milletçe bence.