phpdv , Mrtcn , brkrtp , localhost

Saygı Değer Büyüklerim Sizin bilgileriniz icin Teşekür ederim ama kusura bakmayın hicbiride işime yaramadı neden derseniz Biriniz .NET işe yaramaz diyor, Biriniz PHP Yardır diyor Biriniz ASP.NET Devam et diyor Biriniz İlkez duyduğum bir dil tavsiye ediyor. Abiler siz olsaydınız ne yapardınız ?

Yazılımdan beklentim ve amacım şudur.
Güzel ve kullanışlı web siteleri yaparak bunları fazla kişinin kullanımına sunmak Belkide ilerde Kendi mobil Oyun ve Uygulamarımı yapmak istiyorum. Aynı zamanda Unreal Engine 4 ' te Oyun geliştiriyorum. Burda BluePrint denilen yazılım bilmiyenler icin bir olay var ama buda bazen buglara ve eksiklere neden oluyor yazılıma ilk başlama sebebim buydu C++ Ögrenip daha gelişmiş oyunlar yapmaktıki C++ kitabı aldım ögreniyorum ve sonra Arkadaşlar ve cevrem Web dediler bir baktım ve hoşuma gitti ve sonra Web programlama ögrenerek tasarımlar yapabilirim. kullana bilirim bir proje geliştire bilirim veya sata bilirim dedim. Bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum ve Webi ögrenip bir şey yapmadan tekrar System veya Masaüstü yazılıma gecmek istemiyorum Tavsiyeleriniz Şuanda benim icin cok önemli :)