wmaraci reklam
lidertakipci

Advoly - Google Reklamları - Google Tarafından Banlanan Siteler Hk.

65 Mesajlar 9.648 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

TecnoLobi TecnoLobi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)

pc332 adlı üyeden alıntı

917 lira ödeme aldım, 30 lira kesinti olmuş. Aynı şekilde ödeme alan insanlar da var. Ne yani rastgele 3-5 kişinin ödemesini mi yapıyorlar? Hocam bence çok yanlışsınız.
"google hatami gorse siralamadan bile yok eder ."
Demişsiniz de ne alaka şimdi ?
Google'ın zibilyon tane verdiği ceza var, ençok hesap kapatmalar zaten geçersiz tıklamadan dolayı oluyor. Daha önce sebepsiz yere adsense hesabım da kapatıldı ama google sitemi sıralamadan falan yok etmedi. SPAM yemekle reklamların durdurulması farklı şeyler arkadaşım.
"ben size 100 lira vereyim ozaman beni savunun" mesajınıza istinaden yazıyorum tüm bunları bilginize, burada kimse kimsenin köpeği değil. Herkes kendi fikrini söylüyor. Ödeme alan adamın "ben ödeme aldım" demesi sizce -sizin tabirinizle- firmayı üste çıkarmak mıdır?

Ayrıca yeni sitemle başvuru yaptım kabul etmediler bile, iyi de yaptılar. Çünkü sitem o kadar da kaliteli değildi. Uygun bir dille advoly programına kabul edemeyeceklerini belirttiler.
Çok yeni bir reklam firması, şuan gördüklerim arasında adsense alternatifi en iyi seçenek kendileri. Firmanın önünü açmamız gerekirken, desteklememiz gerekirken gidip köstek oluyoruz. -Sözüm meclisten dışarı- Sonra "ödsönsöm yök nösöl pörö közönöröm" diye forumlarda ağlamayı da biliyoruz.

Uzun lafın kısası sırf siz -haklı veya haksız- ban yediniz diye firma kötüdür, ödeme yapmıyor diyemeyiz. Ben sonuna kadar advoly firmasının ayakta kalmasını diliyorum, mail yolu ile de naçizane tavsiyelerimi ilettim kendilerine. Gelecekte umarım adx reklamlarına ek kendileri de reklam alırlar.

Ben kimseye köpek demedim dememde haddim degildir. o sizin anlayis tarziniz ben firma kotu diyede bisi demedim birakin kanıtı benim bann sebebini soylesinler yeter diyecegim evet guzel kazandiriyor kazandirdida odeme kanitini bu foruma koyan ilk benimde bakabilirsiniz gecmis yazilarima ancak durduk yere 2 3 odeme almisim sonra odeme gunu GOOGLEDEN bann landiniz

simdi SORUYORUM spamdan dolayi bannlandiginizi hesabinizin kapatildigini soylemissin ayni mail adresiyle googlede calisabildiniz mi ? Keske cevabin evet olabilseydi ancak benim demek istedigim benim maxad da yani google ortaginda adx reklam yayinlayabiliyorum ayni site ve ayni mail nerede BANN yoksa google kayit tutmuyormu ? Odeme de aldim ayni mail adresinde youtube kanalim ve adsensem var ve gelir alabiliyorum sizce normalmi ?
Sizinde deginiz gibi uzun lafin kisasi

#Bana bann sebebini aciklasinlar ( sahte tiklama, vpn ile kendin tiklama ,yada herhangi bi tiklamadan dolayi vs vs vs )

#Bana diyorlarki bize mail attilar google kara listesine almis ayni maili ScreenShoot Yaparak paylassinlar

#Bana diyorlarki google odeme yapmadi sizin paranizi vermedi Nerden bileyim odeme yapmadigini extra bi mail istesinler google den YPMADIK YAPMAYACAĞIZ diye bi mail alsinlar

Simdilik aklima gelenler bunlar...
SAYGILARIMLA kimseyi asla küçük görmem heleki köpek yerine hiç koymam
heyderli557

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

resying resying WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Cool Chain Group
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 41 / 52
  • Ticaret 27, (%100)
Advoly Merhaba benim bu ayki odemem yapilmadı yarınmı yapılcak mail attım fakat cevap vermediniz .

bedirhan73 bedirhan73 Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Benim 652 lira bakiyem var oda yatmadı herkesin ödemesini yaptığınızı yazmışsınız mailede cevap vermemişşiniz ?

resying resying WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Cool Chain Group
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 41 / 52
  • Ticaret 27, (%100)
belkı eft gecti 17:00 yarın yatırırlar en azından bı mail atsalar

wmaraci
wmaraci

Advoly Advoly Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 04.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Web Coder
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 0 / 43
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba resying ve bedirhan73

Kalan odemeleriniz de yapilacaktir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al