İş Yok Ne Yapmak Gerek?

4 Mesajlar 780 Okunma
smmexpress

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Merhabalar, ailevi sebeplerden ötürü ürün pazarlama işinden ayrılmak zorunda kaldım. Başka işlere baktığımdaysa öğrenciyim diye iş veren olmuyor. :( Makale işine gelecek olursak yapasım yok bunu zaten beni tanıyan herkes biliyordur. Bakıyorum birşey alasım geliyor cepte para yok ne bileyim telefon arızalandı para sıkıntısı var. Ne yapmak gereklidir? Ne öneririsiniz ? Site aç demeyin sitede para varsa bile uzun vadede var bana hemen gerekli makale hesabı ve Makale yaz demesseniz sevinirim çünkü bıkmışım artık. :mad:

wmaraci
reklam

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Degerli kardeşim gecengün bir yazı yazdım notped++ a Sonra konu açacaktım ancak vazgeçtim konu ise şuydu Piyasa durgun genel anlamda ben ise şu an ilgi alanım olan domain alanı için birşeyler söylemek istiyorum Şimdi Öncelikle ticareti biraz farklılaştırmak gerek foruma yeni üye olan hiç ticaret puanı ve hatta mesaj ve forum geçmişi olmayan kişiler hemen konu açıp satış yapıyor eyvallah yapsınlar kimsenin babasının yeri değil wm aracı ancak açılan konular yanlış yerlerde konular şablonlara uygun değil güven ve foruma alışmak için bir süreç olması gerek diye düşünüyorum bunun için forumda mesaj sayısı kayıt tarihi gibi kısıtlamalar getirilmesi gerek en azından foruma ve forum kurallarına forum düzenine alışmaları için buda yetmez gibi konuda yada öm ile bilgilendirme amaçlı uyarı yapıyoruz konu sahibi ilgisiz alakasız farklı tavırlar içine giriyor yetmedi birde konularıma teklif verip sonra ürünü satın almıyor ne yani şimdi ben hepsi için tek tek şikayet konusu açıp onlarlamı uğraşacağım oda ayrı bir zaman ve bu tür konularda sürekli var olamak ticaret hayatınıda kötü etkiliyor misal en son yapmış olduğum ticaretlerde 2 yada 3 kişi verdikleri teklifin arkasında durmadı ödeme yönetimi diye 2 adet banka yazdık tekliflerinizi buna göre yapın diye uyardık teklif veren kişi şöyle yapsak olur böyle yapsak olurmu diyor bu kişilerin ne forum geçmişi ne ticareti nede konusu var düzgünce şimdi ne yapalım ve Var olan işlerde bu yüzden aksıyor dahada durgunlaşıyor Dün üye olan bugun ürün satışı yapıyor eksiklerini belirtiyoruz söyluyoruz ama kime söyluyoruz. neyze uzatmaya gerek yok Olan işte bu şekilde Forum ve forum kurallarına dikkat etmeyen ticaret kurallarına karşı gevşek davranan kişiler yüzünden aksıyor olanıda kaybediyoruz. Öneri olarak İş Arayanlar KAtegorisinde Bir konu aç öncelikle yapacakların ve yapabileceklerin ve Online olabilecegin zamanı yaz buradan birşey çıkar diye ümid ediyorum. Dun sabah 7den beri ayaktayım sabahladım çalıştım öğlen sonrası kısmetse eve gideceğim hayat bu işte evli barklı olunca senin hayatın olmuyor 85tl gelen faturanın 30 40tl si vergi olunca hayatsa adı bu şekilde yaşıyoruz. Gene kalasik Olacak Ama Bunada Şükür
Arestr LittleNodo Kotil

kişi bu mesajı beğendi.

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.

Sumatrabilisim Sumatrabilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 15 / 78
  • Ticaret 4, (%100)
İşkur işbaşı eğitim programlarına okul açılıncaya kadar katılabilir, 2 aylık sürede 2500 TL kazanabilirsin hocam.

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Sumatrabilisim Aralık ayında doğmanın zararlarından dolayı ona katılamıyorum. Yoksa işkurda üyeliğim başvurum var. :) Ama seneye insaAllah o dediğinizi yapacağım bu seneyi de atlatsam. :)

Ek Olarak: SizinWeb Öyle abi, ekmeğin yarısı vergi. Bazıları piyasaya giriyor ufak fiyattan çarpık bozuk copy paste makaleleri veriyorlar ondan sonra herkese ders oluyor. Ne olursa olsun bilindik yoldan şaşmamak gerek yoksa aklın geride kalır dimi abi :)

Ek Olarak: Hala aynı..
SizinWeb

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al