freelance iş ilanları

Deep Web'e chrome'dan girmek

17 Mesajlar 10.832 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

TheLacivert TheLacivert Invictus Maneo Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Psikolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1400
  • Beğeniler 497 / 496
  • Ticaret 0, (%0)
Gece bankayı soymaya yüzünü kapatmadan, ön kapıdan, adını bağırarak girmeye benzer.

wmaraci
reklam

cwt cwt Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ...
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1469
  • Beğeniler 384 / 373
  • Ticaret 20, (%100)

duaevi adlı üyeden alıntı

Ben tor kullanıyorum birsorun çıkmadı 3- 4. kata kadar çıktım sonrası gerçekten tehlikeli torun yanında isterseniz bir vpn daha kullanabilirsiniz herhalde tam bilmiyorum

3-4. kata nasıl çıkılıyor? :)

duaevi duaevi http://link.tl/O8Cu tema Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 24 / 37
  • Ticaret 2, (%100)
o katmanlar konularla ilgili toru indirip kuracaksın zaten bağlandığı zaman Congratulations gibi bir mesaj geliyor size yazdığımlink 4. seviye bir link 4. seviyede yasaklanmış kitap ve filmler ölü p**su
çocuk p**su, şikeli maçlar(tabii bitcoin ile), yasaklanan ilaçlar, organ satışı uyuşturucu ticareti vb konular var bu katmanda gittigidiyor gibi bir site var şuan çıkaramadım o sitede kategoriler var bu kateride uyuşturucu kaçak sigara ilaçlar gibi illegal şeyler var bunları bitcoin ile alıyorsun 1 bitcoin 2 bin tl civarı tabii bitcoinin alt seviyeleri bu arada bitcoinde çoğunlula kara para aklanıyormuş bunu bir yerden duymuştum zaten 4. seviyeye kolay geçiliyor torla direk girersin hedef:5 :)

Ek Olarak: Arkadaşlar tema linki istemişsiniz pardon görmedim kendi bilgisayarımdan deep webe girmiyorum ya arkadaşlarınkinden(sevmediklerimden :) ) ya da net cafede giriyorum şuan evdeyim ama en kısa zamanda bulduğum linkleri paylaşacam script te paylaşırım :)

https://www.bitexen.com/?ref=7588845
Kayit olup hesabi onaylatinca 20 TL hediye.

gokturkk gokturkk Freelancer Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 581
  • Beğeniler 109 / 108
  • Ticaret 10, (%100)

ama bunu yararınıza da kullanabilirsiniz mesela scriptler temalar ve web kodları da mevcut

Scriptler,temalar vs demişsinizde burada fayda sağlayan bir olay mı anlattınız. Yine suça teşvik. Scriptler temalar hepsi null, yasa dışı.

Siz Çoksunuz. Biz Türk !
wmaraci
wmaraci

duaevi duaevi http://link.tl/O8Cu tema Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 24 / 37
  • Ticaret 2, (%100)
Zaten bende yasadışı değil demedim ki alanın kendine faydası olur mesela temanın biryerini beğenir örneğin menüsünü onu çeker gibi

üzgünüm benim çıkmam lazım iyi geceler herkese

https://www.bitexen.com/?ref=7588845
Kayit olup hesabi onaylatinca 20 TL hediye.

demircanuzer demircanuzer Yazılım Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama & SEO Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad D** U**
  • Mesajlar 1320
  • Beğeniler 270 / 414
  • Ticaret 24, (%100)
Katman falan hikaye ya ne anlatıyosunuz arkadaş burada.
3-4 adet yararlı site vardır gerisi virüs yaymak için meraklıları zombi olarak ddoslarda kullanmak için tasarlanmış sözde p*rno siteleri ve türevleridir.
Dediğim gibi 3-4 site yararlı ve 1-2si ciddi zararlı ve köklüdür. Onun dışında istihbarat ve üst düzey hacker timleri kullanır buraları.
Bknz. wikileaks belgeleri buradan türemiştir.

İllegal scriptleri google'dada taramalı aramalarla bulabilirsiniz zor bişey değil.
Milleti korkutup kandırmayın ve tavsiyem merak edip girecekseniz birşey indirirken sanal pc oluşturun.

Edit: Videolarda gördüğünüz katmanlar üst kademe insanların kullandıkları kodsal alanlardır .onion siteler değildir.
Siteler "wmaraci.com" gibi sabit değildir sürekli değişir(kapatılır).

Sanırım yazdığım en uzun mesaj :)

Dijital Pazarlama ve SEO Uzmanı: Demircan Uzer - demircanuzer.com

Yeninesil44 Yeninesil44 Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 1034
  • Beğeniler 282 / 281
  • Ticaret 18, (%100)

o katmanlar konularla ilgili toru indirip kuracaksın zaten bağlandığı zaman Congratulations gibi bir mesaj geliyor size yazdığımlink 4. seviye bir link 4. seviyede yasaklanmış kitap ve filmler ölü p**su
çocuk p**su, şikeli maçlar(tabii bitcoin ile), yasaklanan ilaçlar, organ satışı uyuşturucu ticareti vb konular var bu katmanda gittigidiyor gibi bir site var şuan çıkaramadım o sitede kategoriler var bu kateride uyuşturucu kaçak sigara ilaçlar gibi illegal şeyler var bunları bitcoin ile alıyorsun 1 bitcoin 2 bin tl civarı tabii bitcoinin alt seviyeleri bu arada bitcoinde çoğunlula kara para aklanıyormuş bunu bir yerden duymuştum zaten 4. seviyeye kolay geçiliyor torla direk girersin hedef:5 :)

Ek Olarak: Arkadaşlar tema linki istemişsiniz pardon görmedim kendi bilgisayarımdan deep webe girmiyorum ya arkadaşlarınkinden(sevmediklerimden :) ) ya da net cafede giriyorum şuan evdeyim ama en kısa zamanda bulduğum linkleri paylaşacam script te paylaşırım :)

ne anlatmıssınız be okadar detaya gerek varmıydı kullanmayan adama kullandırırsınız iyi reklamcı olur sizden

MultiAnaliz.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al