duaevi adlı üyeden alıntı

o katmanlar konularla ilgili toru indirip kuracaksın zaten bağlandığı zaman Congratulations gibi bir mesaj geliyor size yazdığımlink 4. seviye bir link 4. seviyede yasaklanmış kitap ve filmler ölü p**su
çocuk p**su, şikeli maçlar(tabii bitcoin ile), yasaklanan ilaçlar, organ satışı uyuşturucu ticareti vb konular var bu katmanda gittigidiyor gibi bir site var şuan çıkaramadım o sitede kategoriler var bu kateride uyuşturucu kaçak sigara ilaçlar gibi illegal şeyler var bunları bitcoin ile alıyorsun 1 bitcoin 2 bin tl civarı tabii bitcoinin alt seviyeleri bu arada bitcoinde çoğunlula kara para aklanıyormuş bunu bir yerden duymuştum zaten 4. seviyeye kolay geçiliyor torla direk girersin hedef:5 :)

Ek Olarak: Arkadaşlar tema linki istemişsiniz pardon görmedim kendi bilgisayarımdan deep webe girmiyorum ya arkadaşlarınkinden(sevmediklerimden :) ) ya da net cafede giriyorum şuan evdeyim ama en kısa zamanda bulduğum linkleri paylaşacam script te paylaşırım :)

ne anlatmıssınız be okadar detaya gerek varmıydı kullanmayan adama kullandırırsınız iyi reklamcı olur sizden