Zamanın da bende bulaştım hocam bulaşmaz olaydım. Ha nasıl inandın diye soracak olursanız, sözde liderleri geçti karşıma "senden satış yapmanı istemiyorum benim ekibime web sitesi eğitimi ver kod yazmayı felan öğret ben senin ekibini kurarım" dedi. Bende para yok pul yok o kadar siteyle uğraşıyoruz adam akıllı bişey kazandığımız yok bari bildiklerimiz bir işe yarasın dedim girdim. Hayatım da hiçbir insana güvenmemiştim ilk defa güvenmek isteyip güvendim. Şimdi mi ? İşin içindeyken kardeşim diyenler, birşeyler öğrensinler diye çalışıp çabaladığım insanlar yolda görünce selam vermiyor. Maddi durum mu ? Borç batağının içindeyim. Ailem mi ? Aynı şehirdeyiz 8 aydır yüzlerini görmüyorum. Hayata bakış açım mı ? Lanet olsun insanlara, yap karadeniz de bir kulübe, al bir olta bir tüfek git. Nasıl olsa manevi açıdan evlenecek cesarette yok takıl işte kendi dünyanda.
Uzun lafın kısası işin içinde olan arkadaşlar varsa bıraksın bunları işine gücüne baksın çünkü sonun da borç batağına batacaksın, girmeyi düşünenler varsa aklını başına alsın yanların da bile oturmasın.